Rekomendacja miesięcznika uroda

Skuteczna technologia nieinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej oraz likwidowania cellulitu!

Jeśli walczysz z takimi niedoskonałościami...
to pomoże metoda unikalnego połączenia najnowszych technologii jakie zastosowano w kosmetologii i dermatologii estetycznej.

LipoRadioLogia™ zawiera przeplatające i uzupełniające się nawzajem technologie:

Fale radiowe (RF) o kontrolowanym przepływie, absorbowane w komórkach skóry, nie powodują uszkodzenia struktur otaczających.

Promieniowanie podczerwone (IR) daje silny efekt detoksykacji, zwiększa przepływ przez system limfatyczny, przyspiesza przemianę materii, zmniejsza obrzęki.

Lipokawitacja ultradźwiękowa silnie i skutecznie rozbija złogi tłuszczowe, doskonała metoda redukcji tkanki tłuszczowej, stanowi nieinwazyjną alternatywę dla zabiegów liposukcji.

Masaż podciśnieniowy obejmuje głębsze warstwy skóry, pobudza krążenie krwi i limfy, zmniejsza obrzęki, wspomaga usuwanie toksyn.

Masaż mechaniczny profilowanymi rolkami poruszającymi się wewnątrz głowicy razem z podciśnieniem zasysa fałd skóry dla zwiększenia skuteczności zabiegu.

Co warto wiedzieć decydując się na zabieg nowoczesnej LipoRadioLogii™?

  • Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny
  • Można wykonać na wielu obszarach ciała
  • Efekt gładkiej i elastycznej skóry
  • Zmniejszenie obwodu i redukcja cellulitu
  • Można wykonywać przez cały rok

Nasze doświadczenia: W Gabinecie Dermatologii Leczniczej i Laserowej „Platinium” wykonaliśmy już wiele zabiegów z zastosowaniem nowoczesnej technologii LipoRadoLogii™. Leczeniem objęto pacjentów z miejscowym otłuszczeniem ciała oraz cellulitem. Nasze doświadczenie pozwala zaobserwować kliniczną poprawę stanu skóry poddanej zabiegom, widoczną już po pierwszym zabiegu. Skóra była gładka i ujędrniona, natomiast po serii zabiegów w widoczny sposób zmniejszył się cellulit oraz obwody obszarów ciała. Zabiegi wykonywaliśmy na takich obszarach ciała, jak brzuch, pośladki, uda i ramiona. Jest to także doskonała metoda zapewniająca efekt ujędrnienia i poprawy owalu twarzy oraz pociążowego zwiotczenia i rozciągnięcia skóry ( Body after baby). Najważniejsze, że sam zabieg jest nieinwazyjny, a pacjent bezpośrednio po nim może wrócić do codziennych zajęć.

Villa Dermatica

Umów się na zabieg