Bukovina Fashion Space POLKI FOLKI IV

W pierwszy weekend kwietnia (6-7 kwietnia 2013) odbyło się największe modowe wydarzenie na Podhalu - Bukovina Fashion Space POLKI FOLKI IV. Swoją obecnością Bukowinę Tatrzańską zaszczycili nie tylko znani projektanci i styliści, ale także gwiazdy show biznesu i sportowcy.

W sobotę pokaz odbył się w Hotelu Bukovina, swoje kolekcje inspirowane folklorem zaprezentowali m.in. Jarosław Juźwin, Maria Sadowska, Joanna Ryczkowska Riczi i Farbotka. Mieliśmy okazję podziwiać oryginalne stroje łowickie oraz biżuterię i pufy w góralskim wydaniu. W przerwach pomiędzy pokazami, swym śpiewem oczarowywała nas Dorota Gryglak, a tańcem zespoły Makesence Dance Studio i Bella Vita. Imprezę prowadził Bartłomiej Jędrzejak, znany z programu "Dzień Dobry TVN".

Natomiast w niedzielę przenieśliśmy się na baseny termalne Hotelu Bukovina, gdzie specjalnie na tą okazję został zbudowany wybieg na wodzie. Podobnie jak w sobotę, goście mogli zobaczyć kolekcje inspirowane folklorem. Tym razem pokazali je: Catwalk, Lewanowicz Kaja Śródka, Avanti, Sebo, Esotiq. Wszyscy z niecierpliwością czekali na finałowy pokaz nowotarżanki Anety Larysy Knap, która zaprezentowała aż cztery swoje kolekcje. Pierwszą z nich była bielizna Folk Design, inspirowana góralszczyzną z elementami rock i punk. Kolejne to Blu Folk, Alarm Folk i Prima Moda. Niedzielną galę mody poprowadził Olivier Janiak, a śpiewali i tańczyli dla nas: zespół Młode Podhale, Baku, Mateusz Ziółko, Power Of Dance oraz Makesence Dance Studio.

Na Bukovina Fashion Space POLI FOLKI IV złożyło się również wiele atrakcji towarzyszących. Goście otrzymali specjalne zaproszenia do Villa Dermatica.
Dwudniową imprezę zakończyło nocne After Party w klubowym klimacie, zaaranżowanym przez Goorala - muzyka łączącego góralszczyznę z muzyką elektroniczną i dubstepem.

         

         

         

 

 

 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg