nasi lekarze

 • lek. med. Agnieszka Szadurska
 • lek. med. Barbara Ciejka
 • dr. Agnieszka Szablińska

O nas

Villa Dermatica - klinika medycyny estetycznej Kraków, Nowy Targ i Żywiec

Klinika  Urody specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej oraz studia fryzjerskiego.

Współczesna medycyna pozwala na wykonywanie zabiegów coraz to doskonalszych, niewątpliwie niwelujących skutki procesu starzenia z zastowaniem botox-u, kwasu hialuronowego, nici hialuronowych czy osocza bogatopłytowego. W trosce o satysfakcję i dobro klienta Villa Dermatica zapewnia pełną opiekę i komfort oraz indywidualną i wyjątkową obsługę, a każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską i wykonywany z niezwykłą starannością przez lekarzy medycyny estetycznej.

Oferujemy również zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej - laserowe leczenie nietrzymania moczu, odmłodzenie okolicy krocza przy pomocy lasera frakcyjnego i nici Vaginal Narrower, modelowanie i rewitalizację warg sromowych, powiększanie punktu G, lipofilling miejsc intymnych.

Kosmetyka profesjonalna to również pełna gama zabiegów poprawiających estetykę twarzy i ciała. Do naszych zabiegów wykorzystujemy jedynie sprawdzone preparaty, odznaczone najbardziej renomowanymi polskimi oraz światowymi certyfikatami jakości.  W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo zabiegi z zakresu nowoczesnej medycyny, implantacja włosów NIDO. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi do trwałej depilacja owłosienia przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń do laseroterapii oraz zabiegi zamykania naczynek laserem medycznym, a także resurfacing laserowy i usuwanie blizn, rozstępów, włókniaków i brodawek.

W swojej bogatej ofercie Villa Dermatica proponuje również skuteczne i bezpieczne zabiegi kształtujące sylwetkę wykonywane przy użyciu najnowszego sprzętu światowych marek oraz wykwalifikowanego personelu,endermologia+RF, ultradźwięki oraz elektrostymulacja i pressomasaż.


Zapraszamy

Kraków ul.Zakopiańska 110

Nowy Targ ul.Kolejowa 1

Żywiec ul. Dworcowa 21

Centrum Villa Dermatica zachęca również swoich klientów do skorzystania z profesjonalnego salonu fryzjerskiego, który za sprawą najlepszych kosmetyków i doświadczonego zespołu fryzjerów sprawi, że Twoje włosy odzyskają kondycję i zdrowy wygląd oraz niepowtarzalny styl.

To magiczne miejsce, które zabierze Cię w świat piękna oraz luksusu, na które przecież zasługujesz.

Nie wahaj się, już dziś poczuj się piękna!

* Pakiety rabatowane nie podlegają zwrotowi gotówki. 


 NASI SPECJALIŚCI :

Lek. med. Agnieszka Szablińska

Absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie w 2003 roku. Jest specjalistą medycyny rodzinnej. W 2007 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie Kosmetologii – Medycyny Estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.Głównym obszarem jej zainteresowań jest dziedzina medycyny estetycznej, dlatego  w tym kierunku nieustannie kształci się i nabywa umiejętności w zakresie stosowania nowoczesnych, skutecznych, a przede wszystkim bezpiecznych technik i metod korygujących nieestetycznie wyglądające mankamenty skóry.  W medycynie estetycznej  wykorzystuje wiedzę i doświadczenie lekarza medycyny rodzinnej, co daje możliwość spojrzenia na całego pacjenta i ma duże znaczenie w wyborze odpowiedniej metody leczenia oraz znacząco podnosi skuteczność efektów terapeutycznych.   Specjalizuje się w terapiach odmładzających, w tym koryguje zmarszczki toksyną botulinową oraz kwasem hialuronowy, przeprowadza nieoperacyjny
lifting twarzy nićmi hialuronowymi oraz terapie odmładzające osoczem bogatopłytkowym.
Posiada również duże doświadczenie w zabiegach laseroterapii. Poza problematyką
starzenia  zajmuje się również korektą szeroko pojętych defektów estetycznych
o rozmaitym podłożu, takich jak: blizny, zapadnięte policzki, miejscowa otyłość
- lipoliza iniekcyjna,  cellulit, przebarwienia, i wiele innych mogących wpłynąć na
dyskomfort płynący z własnego wyglądu.
 
Ginekolog  dr. Rafał Kierach 
 

Rafał Kierach - doktor, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalista położnictwa i ginekologii oraz ginekologii plastycznej, lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zabiegowym. Już w trakcie studiów zaangażowany praktycznie i naukowo w tematykę ginekologii zabiegowej i rekonstrukcyjnej. Zajmuje się medycyną estetyczną i ginekologią plastyczną, odnosząc w tym obszarze satysfakcjonujące dla Pacjentek efekty. Jest szkoleniowcem i wykładowcą z zakresu medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej i estetycznej od 4 lat.

Członek towarzystw naukowych:
- Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
- Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej
- Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
- Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej- ESAG.

 

Lek. med. Agnieszka Szadurska

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, otrzymała tytuł lekarza medycyny w 2009 roku. Ukończyła kursy i liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz wypełniaczy kwasu hialuronowego, spłyca zmarszczki mimiczne i bruzdy. Modeluje owal twarzy, kształt oraz wielkość ust i innych części ciała z zachowaniem wyczucia i wydobyciem naturalnego piękna drzemiącego pacjentach. Bierze aktywny udział w konferencjach tematycznych i śledzi najnowsze doniesienia w prasie fachowej. Zajmuje się ponadto dermatoskopią, wczesnym wykrywaniem czerniaka i raków skóry. Wykonuje również zabiegi z wykorzystaniem krioterapii - zmian łagodnych. Konsultuje w czołowych ośrodkach pacjentów przed zabiegami laserowymi, odmładzającymi i upiększającymi. Modeluje i usuwa blizny. Leczy zapalne zmiany skórne w tym trądzik z bardzo dobrymi rezultatami.

 

 

Lek. med. Barbara Ciejka

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, kosmetolog, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Autorka wyróżnionej pracy dyplomowej dotyczącej zastosowania kwasu hialuronowego we współczesnej medycynie i kosmetologii. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.
Zakres wykonywanej pracy:
1. Usuwanie zmarszczek: toxyna botulinowa, kwas hialuronowy, zabiegi laserowe, peelingi medyczne.
2. Usuwanie przebarwień: zabiegi laserowe, peelingi medyczne, Cosmelan
3. Zamykanie naczynek
4. Leczenie nadmiernego wypadania włosów
5. Usuwanie blizn zanikowych
6. Usuwanie nadmiernego owłosienia
7. Leczenie bruksizmu, migren, nadpotliwości
8. Modelowanie sylwetki, przez usuwanie lokalnej tkanki tłuszczowej metodą lipolizy iniekcyjnej 
9. Leczenie cellulitu
10.Rewitalizacja skóry, poprawa jędrności
11.Niwelowanie rozstępów. 
Leczenie powadzone jest przy użyciu preparatów i/lub aparatury.
 
Lek. med.stomatolog  Sylwia Szymanuszka-Knast

Lekarz medycyny estetycznej, stomatolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe. Członek Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej. Obecnie związana z Katedrą i Kliniką Ortopedii Szczękowej UMP, Absolwentka Studiów Podyplomowych „Estetyka Twarzy” Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wykonuje zaawansowane zabiegi z użyciem najnowocześniejszych wypełniaczy, toksyny botulinowej i inne zabiegi odmładzająco-rewitalizujące oraz liftingujące, m.in. wolumetrię i nici PDO. Partnersko współpracuje z firmami Croma "Fenice", Galderma i Mertz. Prowadzi kampanie reklamowe, oraz szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.
 

 Kosmetolog tycholog Elżbieta Galarowska-Olaś
 

Kosmetolog z pasji od 2012 r. Trychologią zajmuje się od 2014 r.

Odbyła szereg kursów z zakresu kosmetologii, trychologii oraz dietetyki i suplementacji, które są niezbędne do uzyskania zamierzonego i trwałego efektu pielęgnacji, odnowy lub leczenia skóry. Wykonuje kompleksową diagnozę i badanie skory głowy i włosów, zleca badania, pobiera materiał do Analizy Pierwiastkowej Włosów, wskazuje kompleksową pielęgnację domową. Nasz trycholog wykonuje pełen zakres zabiegów trychologicznych, od podstawowego oczyszczania, poprzez terapie przeciwłupieżową, antyłojotokową kończąc na zabiegach przeciw wypadaniu włosów i wspomagających odrost.

 
 
 
 
 
 
 Linergistka & kosmetolog Aneta Tatar
 

Ukończyła Kosmetologię na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia oraz pierwszą w Polsce Elitarną Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego oraz Mikropigmentacji Medycznej Broadway Beauty College.

Specjalizuje się w Microbladingu czyli zaawansowanej technice makijażu permanentnego brwi.

Jest to rekonstrukcja brwi wykonywana ręcznie za pomocą mikro ostrza, dająca 100% subtelny, naturalny efekt, utrzymujący się 1,5-2 lata. Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlił naturalny układ włosów.

 • Makijaż permanentny – Microblading ręczna metoda
 • Makijaż permanentny – brwi – metoda cienia
 • Makijaż permanentny – brwi – metoda Powder Effect, Ombre
 • Makijaż permanentny – brwi – metoda hybrydowa
 • Makijaż permanentny – kreski na powiekach – kreska dekoracyjna (eyeliner)
 • Makijaż permanentny – kreski na powiekach – kreska zagęszczająca
 • Makijaż permanentny – kreski na powiekach – kreska dolna
 • Makijaż permanentny – usta – kontur, cieniowanie, wypełnianie
 
 
 
 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg