Osocze bogatopłytkowe skóry głowy

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi. Osocze bogatopłytkowe pobudza skórę do regeneracji, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu oraz komórek macierzystych, co z kolei powoduje pobudzenie i odnowienie mieszków włosowych.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na podaniu osocza bogatopłytkowego w miejsce na skórze wymagające regeneracji. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2 -3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Jak wygląda zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 - 18 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatoplytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu osocza?

Podanie osocza powoduje silną biostymulację fibroblastów oraz regenerację tkanek a efekty, które uzyskujemy są długofalowe. Wypadanie włosów zostaje szybko zahamowane,a włosy wzmacniają się z każdym miesiącem. Zauważalne jest odrastanie włosów w miejscach już pozbawionych owłosienia. Osocze bogatopłytkowe skóry głowy uznawane jest za najbardziej skuteczną kurację, zwłaszcza w przypadku łysienia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu osocza bogatopłytkowego ?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu osocza bogatopłytkowego jest: ciąża i karmienie piersią, choroby krwi, choroby nowotworowe, przyjmowanie antykoagulantów (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej), schorzenia wątroby: w przypadku ostrego zapalenia lub marskości wątroby nie wolno wykonywać zabiegu. Ostre stany chorób z autoimmunoagresji, zażywanie aspiryny i innych leków przeciwbólowych.

Jak przygotować się do zabiegu osocza bogatopłytkowego?

Nawodnienie organizmu w dniu zabiegu - pacjent powinien wypić w ciągu dnia min. 1,5 L wody przed zabiegiem. Stosowanie leków przeciwbólowych przed zabiegiem - pacjent może wziąć przeciwbólowo przed zabiegiem 1-2 tabletki paracetamolu (1-2 x 500mg). Pacjent nie powinien stosować leków przeciwzapalnych przed zabiegiem oraz przez 7 dni po zabiegu.

W dniu zabiegu nie należy korzystać : z sauny, zajęć fitness, nie stosować gorących kąpieli, wstrzymać się od uprawiania aktywnych sportów, należy zadbać o higienę miejsca zabiegowego.

                                   Wykonaj 3 zabiegi osocza bogatopłytkowego na skóre głowy, a za 4-ty zabieg zapłacisz tylko 100 zł.

                                                           Cena za jeden zabieg wynosi 550 zł- regularna cena 700 zł


Cena zabiegu

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy - 700 zł


Zabieg dostępny:

Osocze bogatopłytkowe Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg