Prądy Darsonvala na skóre głowy

W dzisiejszych czasach problem łysienia i wypadania włosów dotyczy zarówno kobiet i mężczyzn, jest to problem natury codziennej. Bardzo często borykamy się z tym problemem. Przyczyn jest dość sporo: stres, zła dieta, buzująca gospodarka hormonalna, choroby. Wpływ mają także zabiegi lub kosmetyki w których wykorzystywane są różne substancje chemiczne.

W leczeniu wypadania włosów warto zastosować zabiegi zwiększające porost włosów. Przykładem takiego zabiegu jest zabieg przy użyciu Darsonvala. Zwiększa on ukrwienie skóry głowy i odżywia mieszki włosowe. Hamuje postęp łysienia co daje nam efekt odrastania nowych i zdrowych włosów. Darsonval w kosmetyce jest używany  w walce z wieloma problemami. Jest urządzeniem bardzo bezpiecznym.

Jakie korzyści przynosi zabieg Darsonvala?

Prądy D'Arsonvala przynoszą wiele korzyści : poprawiają kondycję skóry głowy oraz włosów, zamykają łuski włosowe, pobudzają porost włosów. To znakomita terapia przeciwłojotokowa. Do zabiegu przy użyciu darsonvala używana jest szklana pelota w kształcie grzebyka. Pelotą tą przeczesuje się włosy. Można także używać innej peloty, np. punktowej lub łezkowej do masaży skóry głowy. W skutek działania ozonu pory skóry zostają zamknięte, dzięki czemu zmniejsza się produkcja łoju i włosy nie przetłuszczają się tak często jak przed terapią. Prąd o niskich częstotliwościach pobudza porost włosów, zaś ozon ma działanie przeciwbakteryjne. Ozon oczyszcza skórę głowy oraz zamyka łuski włosów.

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem należy umyć włosy i skórę głowy, dokładnie wysuszyć. Włosy nie mogą być mokre. Następnie przeczesujemy włosy szklaną pelotą. Podczas zabiegu może być widoczne iskrzenie, które powstaje między pelotą a skórą głowy. Ma ono korzystny wpływ na skórę głowy oraz mieszki włosowe.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są : ciąża, stany zapalne i alergie skóry, choroby serca, zaburzenia krążenia, rozrusznik serca, zastawki, nowotwory, astma, nadciśnienie.


Cena:

1 sesja - 15 zł


Zabieg dostępny:

Darsonval Kraków

 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg