Mezoterapia igłowa - worki/ cienie pod oczami

Redukcja worków pod oczami - Dermaheal Eyebag Solution

Unikalne połączenie peptydów biomimetrycznych które poprawiają mikrokrążenie, zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej i stymulują proces jego rozkładu worków i opuchnięcia pod oczami.

Jakie jest działanie ?

 • Redukcja obrzęków pod oczami i opuchnięć
 • elastyczna i napięta skóra pod oczami
 • redukcja drobnych zmarszczek
 • redukcja worków pod oczami
 • stymulacja lipolizy
 • zapobieganie odkładania się tłuszczu
 • poprawa mikrokrążenia
 • terapia przeciwstarzeniowa

Jakie są składniki aktywne ?

3 peptydy biomimetryczne: tripeptide- 41, Nanopeptide-18, oligopeptide -61, oligopeptide-73

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, okres karmienia piersią, ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry, miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe, cukrzyca niewyrównana, choroby nowotworowe, alergie na stosowany preparat, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

Jak wygląda przebieg zabiegu ?

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii igłowej w okolicy powieki dolnej

Jakie są efekty zabiegu?

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie "worków" pod oczami i poprawę napięcia skóry.

Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodnie, potem 1 raz co 2-3 miesiące.


Cena:

mezoterapia igłowa- worki pod oczami - 350 zł


Zabieg dostępny:

Kraków


 Redukcja Cieni pod oczami - Dermaheal Dark Circle Solution

Preparat został sformułowany z najbardziej zaawansowanych i skutecznie działających peptydów, dzięki czemu znacznie redukują cienie wokół oczu. Zapobiega powstawaniu przebarwień, rozjaśnia, rozświetla skórę.

Jakie jest działanie ?

 • redukcja cieni i zasinień pod oczami
 • redukcja drobnych zmarszczek
 • elastyczna i napięta skóra - efekt świeżego i promiennego spojrzenia
 • redukcja cieni pod oczami
 • hamowanie syntezy melaniny
 • terapia przeciwstarzeniowa

Jakie są składniki aktywne?

3 peptydy biomimeryczne : oligopeptide-34, oligopeptide-24, decapeptide-4

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ciąża, okres karmienia piersią, ostre bakteryjne, miejscowe choroby skóry, miejscowe stany zapalne, gorączkowe, rumieniowe, cukrzyca niewyrównana, choroby nowotworowe, alergie na stosowany preparat, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, np. aspiryna

Jak wygląda przebieg zabiegu?

Zabieg polega na podaniu preparatu techniką mezoterapii igłowej w okolicy powieki dolnej.

Jakie są efekty zabiegu?

Już po jednym zabiegu widać zmniejszenie cieni pod oczami oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Skóra jest rozświetlona, zwiększa się jej elastyczność i napięcie.

Zabieg należy powtórzyć 4 razy w odstępach 2-3 tygodni, potem 1 raz co 2-3miesiące.


Cena:

mezoterapia igłowa- cienie pod oczami - 350 zł


Zabieg dostępny:

Kraków

Osocze bogatopłytkowe skóry głowy

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Osocze bogatopłytkowe to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi. Osocze bogatopłytkowe pobudza skórę do regeneracji, dzięki działaniu własnych czynników wzrostu oraz komórek macierzystych, co z kolei powoduje pobudzenie i odnowienie mieszków włosowych.

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na podaniu osocza bogatopłytkowego w miejsce na skórze wymagające regeneracji. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu. W celu utrzymania regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni lub innych okolic zaleca się serię 2 -3 zabiegów co 3-4 tygodnie.

Jak wygląda zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty. W pierwszej fazie lekarz pobiera niewielką ilość (6 - 18 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatoplytkowe, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu osocza?

Podanie osocza powoduje silną biostymulację fibroblastów oraz regenerację tkanek a efekty, które uzyskujemy są długofalowe. Wypadanie włosów zostaje szybko zahamowane,a włosy wzmacniają się z każdym miesiącem. Zauważalne jest odrastanie włosów w miejscach już pozbawionych owłosienia. Osocze bogatopłytkowe skóry głowy uznawane jest za najbardziej skuteczną kurację, zwłaszcza w przypadku łysienia.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu osocza bogatopłytkowego ?

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu osocza bogatopłytkowego jest: ciąża i karmienie piersią, choroby krwi, choroby nowotworowe, przyjmowanie antykoagulantów (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej), schorzenia wątroby: w przypadku ostrego zapalenia lub marskości wątroby nie wolno wykonywać zabiegu. Ostre stany chorób z autoimmunoagresji, zażywanie aspiryny i innych leków przeciwbólowych.

Jak przygotować się do zabiegu osocza bogatopłytkowego?

Nawodnienie organizmu w dniu zabiegu - pacjent powinien wypić w ciągu dnia min. 1,5 L wody przed zabiegiem. Stosowanie leków przeciwbólowych przed zabiegiem - pacjent może wziąć przeciwbólowo przed zabiegiem 1-2 tabletki paracetamolu (1-2 x 500mg). Pacjent nie powinien stosować leków przeciwzapalnych przed zabiegiem oraz przez 7 dni po zabiegu.

W dniu zabiegu nie należy korzystać : z sauny, zajęć fitness, nie stosować gorących kąpieli, wstrzymać się od uprawiania aktywnych sportów, należy zadbać o higienę miejsca zabiegowego.

                                   Wykonaj 3 zabiegi osocza bogatopłytkowego na skóre głowy, a za 4-ty zabieg zapłacisz tylko 100 zł.

                                                           Cena za jeden zabieg wynosi 550 zł- regularna cena 700 zł


Cena zabiegu

Osocze bogatopłytkowe na skórę głowy - 700 zł


Zabieg dostępny:

Osocze bogatopłytkowe Kraków

Analiza Pierwiastkowa Włosów

W trychologii obok badań krwi coraz częściej wykonuje się Analizę Pierwiastkową Włosów, dzięki której walka z wypadaniem włosów, a także z problemami dermatologicznymi na skórze głowy (np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry) jest znacznie szybsze i skuteczniejsze.

Jak wygląda analiza pierwiastkowa włosów?

Pobranie włosów do badania jest bezbolesne i szybkie. Trycholog pobiera 300 mg (około łyżki stołowej) nie farbowanych włosów z tyłu głowy do analizy, dzięki której poznamy realny skład mineralny w naszym organizmie. Włosy myszą być świeżo umyte szamponem, nie stosować odżywek, masek lakierów lub innych preparatów do stylizacji włosów.  Witaminy i minerały krwi zmieniają się dobowo, zależne od wielu czynników, dodatkowo ich badanie jest drogie, natomiast analiza włosów ukazuje nam naszą historię nawet z ostatnich kilku miesięcy (w zależności od długości pobranej próbki). Dodatkowo tylko z włosów jesteśmy w stanie dowiedzieć się jaka jest zawartość metali ciężkich w naszym organizmie.

Stan naszych włosów, paznokci i skóry jest odzwierciedleniem zmian metabolicznych we wnętrzu naszego organizmu. W większości przypadków problemu z wyglądem zewnętrznym mają złożone przyczyny metaboliczne. Mogą to być zmiany hormonalne (poziom estrogenu, progesteronu, testosteronu), choroby skóry różnego pochodzenia, niektóre leki (szczególnie wtedy kiedy sami się leczymy), zła reakcja na stresory (prowadząca do depresji), intoksykacja, niedobór witamin i minerałów oraz zła dieta.

Dla kogo dedykowana jest analiza pierwiastkowa włosów?

Analiza Pierwiastkowa Włosów jest dla każdej osoby (od 3 roku życia), która chce mieć świadomość na temat funkcjonowania swojego organizmu. Czas trwania poboru próbki to około 30 minut wraz z wypełnieniem ankiety. 1 miesiąc oczekiwania na wyniki.

Działanie na skórę z zewnątrz przynosi skutki chwilowe, natomiast znalezienie odpowiedniego sposobu na naprawę własnej równowagi metabolicznej daje skutki trwałe.

Analiza Pierwiastkowa Włosów umożliwia poznanie własnego organizmu i jego indywidualnych potrzeb, badanie składu mineralnego włosów obrazuje negatywny wpływ pierwiastków toksycznych na organizm.

Zalecona dieta, program suplementacji witaminowo-mineralnej i właściwa aktywność fizyczna na podstawie analizy dają szansę na przywrócenie odpowiednich równowag metabolicznych, dzięki czemu włosy, skóra i paznokcie będą miały "zdrowy" wygląd, a cały organizm będzie dobrze odżywiony. Dobrze dobrane żywienie pozwala zniwelować problemy złej przemiany materii co umożliwia prawidłowe odżywienie i naturalną detoksykację organizmu.

Nasz trycholog pomoże w analizie wyników oraz we wdrożeniu zaleceń w codziennym życiu, tak aby jak najszybciej cieszyć się idealną skórą i włosami.


Cena:

Analiza pierwiastkowa Włosa - 350 zł


Zabieg dostępny:

Analiza pierwiastkowa włosa  Kraków

Skinboosters

 

Czym jest Skinboosters ?

Zabiegi z użyciem Restylane Skinboosters to przełomowa nowość w poprawie jakości skóry, a także nowe podejście do jej rewitalizacji, opracowane w celu zapewnienia lepszego nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Każdy zabieg wykonywany jest poprzez szereg nawilżających mikroiniekcji długodziałającego kwasu hialuronowego, zwanego również stabilizowanym kwasem hialuronowym – substancji naturalnie występującej w organizmie, utrzymującej nawilżenie w obrębie skóry. Stabilizowany kwas hialuronowy to substancja zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

Mikroiniekcje wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Przed zabiegiem lekarz może podać zewnętrznie działający lek znieczulający, aby poprawić komfort podczas przebiegu samego zabiegu.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Restylane Skinboosters?

Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:

 • u kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry,
 • u osób z młodszą lub bardziej dojrzałą skórą,
 • na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie,
 • u osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, np. osoby z bliznami po trądziku bądź z fotouszkodzeniami skóry po opalaniu lub korzystaniu z solarium

Co sprawia, że Restylane Skinboosters różnią się od innych preparatów rewitaluzujących?

Produkty do mezoterapii podawane są do bardziej powierzchownych warstw skóry. Efekty tych zabiegów są zazwyczaj krótkotrwałe. Restylane Skinboosters zawierają unikalną postać długodziałającego kwasu hialuronowego, o potwierdzonym naukowo działaniu, zapewniającym skórze nawilżony i pełen blasku wygląd.

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić: zaczerwienienie skóry lub niewielkie siniaki w miejscach, na których był wykonany zabieg. Zazwyczaj zmiany te ustępują po kilku dniach, choć w nielicznych przypadkach mogą utrzymywać się kilka tygodni.


Cena:

Restylane Skinboosters 1 ampułka  - 700 zł

Restylane Skinboosters 2 ampułki  - 1200 zł


Zabieg Dostępny:

Restylane Skinboosters Kraków

Usuwanie cellulitu - CELLUTRIX

Czym jest CELLUTRIX ?

Mezoterapia jest jedną z metod stosowanych przez specjalistów w ciągu ostatnich 30 lat. Zatem – zakładając czysto teoretycznie – jeśli mezoterapia nie przynosiłaby oczekiwanych rezultatów, po prostu zniknęłaby z arsenału zabiegów medycyny estetycznej. Tymczasem najnowsze tendencje ujawniają zjawisko zupełnie odwrotne – zainteresowanie mezoterapią ciągle wzrasta, co dowodzi niezmienną skutecznością tej metody.

Cellutrix to wyrób medyczny klasy III, którego skuteczność jest potwierdzona naukowo. Jeśli szukasz skutecznego produktu medycznego, którego terapia przyniesie efekty – Cellutrix jest najodpowiedniejszą terapią.

Aktywne składniki:

 • 0,05 mg/ml HA kwasu hialuronowego+ 17,5 mg/ml koktajlu biostymulującego
 • 8 antyoksydantów: vit.C, kwas triferulowy, Irbic acid, Izobenzofuranonowych,-hederyna, Hederasaponin C, Hederacolchiside E i F
 • 2 lipolityki: fukoksantyna, cafeina
 • 7 flawonoidów: cinaroside, cinaratrioside, kwercetyna, kaempferol, troxerutin, rutyna, hesperydyna
 • 8 mikroelementów: I, K, Br, Cl, Ca, Fe, Si, Mg
 • 3 witaminy: vit. C, vit. A, vit. B2
 • 8 saponin: ruskogeniny, neoruscogenin, α-hederyna, hederasaponin C, hederacolchiside E i F, azjatykozyd, madecassoside
 • 3 trójtrepeny: kwas azjatycki, kwas madecassic, kwas bursztynowy
 • 1 aminokwas: L-karnityna
 • 2 AHAs: kwas jabłkowy, kwas mlekowy
 • 2 polifenole: kwas chlorogenowy, Floroglucyna
 • składnik lipolitycznym: kofeina i fukoksantyna
 • transport tłuszczu: AHAs

Jakich efektów można się spodziewać?

Przy serii zabiegów można spodziewać się w dużym stopniu usunięcia cellulitu, biorewitalizacji skóry, ujędrnienie skóry objętej cellulitem, miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej - lokalny korektor tłuszczu, poprawa jakości skóry. 

Na czym polega zabieg?

Nakłucia są wykonywane strzykawką z bardzo cienką igłą techniką wielopunktową, liniowo- wsteczna. Po zastrzyku mogą pojawić się obrzęki lub krwiaki, siniaki zwłaszcza w przypadku pacjentów przyjmujących leki zwierające kwas acetylosalicylowy, leki przeciwzapalne lub przeciwzakrzepowe. Iniekcje są mało bolesne. Można zastosować znieczulenie kremem. Czas trwania zabiegu to 40-60 min.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Liczba wykonywanych zabiegów uzależniona jest od problemu obszaru objętego zabiegowi. Zalecane jest wykonanie w serii od 4- 8 zabiegów w odstępie 1 raz w tygodniu. Rekomendowana ilość sesji to 1-3 razy w roku. 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunosupresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

wybrany obszar zabiegowy 20 ml - 350 zł

całe nogi, brzuch, pośladki, ręce

seria 3 zabiegów-  945 zł


Zabieg następny:

Mezoterapia igłowa Kraków

Mezoterapia Igłowa - rewitalizacja ust

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

                             

                                                                          Przed zabiegiem

                             

                                                                              Po zabiegu
Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym zapewnia długotrwały efekt jędrnych i nawilżonych ust. Po zabiegu zwiększa się ich objętość i wielkość. Preparatem można również korygować kontur ust.

Na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej ust polega na wstrzyknięciu ok. 2ml nieusieciowanego czystego kwasu hialuronowego.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Zabieg bankietowy. Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 4 tygodni.

Jakie zapewnia efekty?

Piękne i ponętne usta. Wstrzyknięcie preparatu poprawia estetykę ust - nierówny kontur, zbyt cienka dolna lub górna warga oraz sprawia, że usta niezależnie od wieku wyglądają młodo i ponętnie.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu usta mogą być lekko zaczerwienione i opuchnięte jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego oraz  opryszczkę w stanie aktywnym.


Cena:

usta - od 450 zł


Zabieg Dostępny:

Mezoterapia Igłowa Kraków

Mezoterapia Igłowa - ujędrnienie

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Natychmiastowym rezultatem jest wzrost elastyczności, jędrności i rozświetlenie skóry. Rezultatem długotrwałym jest korygowanie zmarszczek, przywrócenie gładkości i gęstości skóry. Poprawa kondycji skóry jak również spłycenie drobnych zmarszczek i zniwelowanie cieni pod oczami.

Na czym polega zabieg?

Nakłucia są wykonywane strzykawką z bardzo cienką igłą. Po zabiegu widoczne są ślady na skórze w postaci małych pęcherzyków z preparatem. W zależności od techniki i preparatu jakiego użyjemy, pęcherzyki utrzymują się kilka godzin. Iniekcje są mało bolesne. Można zastosować znieczulenie kremem. Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne, wtedy powstaje niewielki siniak. Czas trwania zabiegu to 40-60 min.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Liczba wykonywanych zabiegów uzależniona jest od stanu i kondycji skóry. Zalecany jest program dwufazowy zabiegów mezoterapii igłowej. Pierwsza faza – faza uderzeniowa, jest wykonywana od 3 do 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Druga faza – faza podtrzymująca, to 3 zabiegi wykonywane w odstępach comiesięcznych.

Jakie zapewnia efekty?

Mezoterapia hamuje objawy starzenia, niweluje zmarszczki, zwiększa elastyczność którą tracimy wraz z wiekiem. Dzięki dostarczeniu odpowiednich substancji leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, kompleksy multiwitaminowe, składniki mineralne czy aminokwasy stymulowany jest metabolizm komórek, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny oraz poprawia nawilżenie skóry. Skóra wygląda młodziej, jest odżywiona i wypoczęta.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

oczy - 229 zł
twarz - 329 zł
twarz + szyja + dekolt - 379 zł
twarz + oczy - 359 zł
twarz + szyja + oczy - 379 zł
twarz + oczy + szyja + dekolt - 429 zł


Zabieg następny:

Mezoterapia igłowa Kraków

Mezoterapia Igłowa - nawilżenie, odżywienie

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Jest to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą, niedożywioną skórę. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Wzmacnia  elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny,

Na czym polega zabieg?

Nakłucia są wykonywane strzykawką z bardzo cienką igłą. Po zabiegu widoczne są ślady na skórze w postaci małych pęcherzyków z preparatem. W zależności od techniki i preparatu jakiego użyjemy, pęcherzyki utrzymują się kilka godzin. Iniekcje są mało bolesne. Można zastosować znieczulenie kremem. Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne, wtedy powstaje niewielki siniak. Czas trwania zabiegu to 40-60 min.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Liczba wykonywanych zabiegów uzależniona jest od stanu i kondycji skóry. Zalecany jest program dwufazowy zabiegów mezoterapii igłowej. Pierwsza faza – faza uderzeniowa, jest wykonywana od 3 do 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Druga faza – faza podtrzymująca, to 3 zabiegi wykonywane w odstępach comiesięcznych.

Jakie zapewnia efekty?

Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu. Dzięki glicerolowi moc nawilżenia jest sześciokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące. Mezoterapia igłowa tworzy barierę przeciwko utracie wody i przyczynia się do utrzymania poziomu nawilżenia skóry.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

oczy (kurze łapki) - 259 zł 
twarz - 359 zł
twarz + szyja + dekolt - 409 zł
twarz + oczy - 389 zł
twarz + szyja + oczy - 409 zł
twarz + oczy + szyja + dekolt - 459zł


Zabieg Dostępny:

Mezoterapia Igłowa Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Mezoterapia Igłowa - wypełnienie zmarszczek

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym zapewnia efekt wypełnienia zmarszczek

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na precyzyjnym podaniu preparatu który poradzi sobie z oznakami starzenia się skóry. Należy przeprowadzić wypełnianie kwasem hialuronowym w  określonych miejscach twarzy, co zaowocuje np. wygładzaniem okolic oczu i ust czy bruzdy nosowo-wargowej.

Partie twarzy do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, kurze łapki, okolice ust, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Zabieg bankietowy . Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 4 tygodni.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku:  alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

300 zł za 2 dwie wybrane partie  (zmarszczki poprzeczne czoła, kurze łapki, okolice ust, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe)

+ 200 zł za każde dodatkowe wypełnienie


Zabieg dostępny:

Mezoterapia Igłowa Kraków

Nici hialuronowe

Czym są nici hialuronowe?

Jest to innowacyjna technika używana w dermatologii estetycznej polegająca na linijnym wszczepianiu kwasu hialuronowego w oparciu o wektory napięcia skóry. Nici liftingujące Lift Strong  to najnowsza i najsilniejsza generacja nici haczykowych dostępnych na rynku. Nici posiadają haczyki powstałe drogą tłoczenia - a nie jak wcześniej - nacinania. Dzięki tej metodzie haczyki są grubsze, gęściej osadzone na nici, co znacznie zwiększa siłę uniesienia tkanki (siła ciągu nici to aż 2,7 kg!). Silny efekt liftingujący pozwala na doskonałe konturowanie twarzy i ciała.

Wskazania do zabiegu nici hialuronowych:

 • poprawa owalu twarzy

 • poprawa napięcia skóry policzków i czoła

 • uniesienie brwi i zewnętrznego kącika oka

 • Odbudowę skóry dolnej powieki

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się około roku, w zależności od rodzaju wstrzykniętego kwasu hialuronowego oraz od sposobu pielęgnacji skóry twarzy po zabiegu.

Przeciwwskazania do zabiegu

 • ciąża, okres karmienia piersią
 • stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy
 • choroby autoimmunologiczne
 • niewyrównana cukrzyca
 • tendencje do powstawania bliznowców
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu
 • choroba nowotworowa

Jak przygotować się do zabiegu nici hialuronowych.

Wstrzykniecie kwasu hialuronowego przynosi lepsze rezultaty w momencie gdy skora jest dobrze nawilżona.

Aby zapobiec powstaniu siniaczków po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego można kilka dni przed zabiegiem zażywać preparaty uszczelniające ściany naczyń krwionośnych.

Jakich rezultatów można  spodziewać się po zabiegu?

Tuż po zabiegu medycyny estetycznej następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy, wynikające z mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Nici liftingujące wprowadzone pod skórę pracują jak mięśnie napinające, podtrzymując tkanki podskórne.

W kolejnym etapie wykorzystywane są biomedyczne właściwości polidioksanonu. Po około 14 dniach od zabiegu, ma miejsce proces neokolagenezy, czyli stymulacji produkcji nowego kolagenu – białka odpowiedzialnego za napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulacja fibroblastów powoduje pobudzenie syntezy elastyny – białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”. W badaniach in vivo stwierdzono również, że działanie polidioksanonu powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego.

Dzięki takiej synergii działania uzyskiwane podczas zabiegu efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Utrzymują się średnio około 24 miesięcy – po tym czasie nici rozpuszczają się w tkankach. Dzięki procesom neokolagenezy i pobudzeniu syntezy elastyny i kwasu hialuronowego, skóra poddana zabiegowi po rozpuszczeniu się nici nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu. Dla utrzymania pełnego efektu zalecane jest powtarzanie zabiegu co około 2 lata.


Cena:

Nici first lift barb - jedna nić - 500 zł


Zabieg dostępny:

Nici hialuronowe Kraków

Juvéderm® ULTRA SMILE

Juvéderm® ULTRA SMILE to nowa pozycja wśród wypełniaczy Juvéderm® ULTRA przeznaczona do nadawania pełnego, delikatnego i naturalnego wyglądu ust i obszaru wokół nich. Juvéderm® ULTRA SMILE jest delikatny, ponieważ dodano do niego środek znieczulający, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy.

W jaki sposób Juvéderm® ULTRA SMILE daje takie rezultaty?

Preparat Juvéderm® ULTRA SMILE posiada wyjątkową recepturę opracowaną w celu uzyskania natychmiastowych, długotrwałych wyników.

Jeżeli zawsze pragnęłaś pełniejszych, delikatniejszych ust, Juvéderm® ULTRA SMILE może być odpowiedzią, której poszukujesz; dodanie pełni, równowagi i sylwetki górnej i dolnej wardze to najbardziej poszukiwany przez kobiety sposób poprawy wyglądu ust! Możesz również poprawić kontur, zarys i ogólny kształt warg.

Jak działa:

Juvéderm® ULTRA SMILE działa na kilka sposobów, aby dać naturalne, wspaniałe, trwałe rezultaty, których oczekujesz – natychmiast.

- Powiększenie górnej i dolnej wargi z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE dodaje naturalnej pełni i -równowagi strukturze ust — właśnie tego najczęściej oczekują kobiety.

- Zabieg z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE wykonany w kącikach ust zapewnia im wygładzony, wyrazisty kształt oraz poprawia ich kontur.

- Juvéderm® ULTRA SMILE wpływa na fakturę ust, nadając im miękkość i naturalną gładkość.

- Wypełnienie bruzd i zmarszczek spowodowanych paleniem i zaciskaniem ust oraz poprawa wyglądu obszaru bezpośrednio powyżej ust dzięki zastosowaniu Juvéderm® ULTRA SMILE umożliwia uzyskanie ogólnego wrażenia delikatności i świeżości.

- W przeciwieństwie do innych wypełniaczy do ust, Juvéderm® ULTRA SMILE zawiera środek miejscowo znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia możliwie najlepsze samopoczucie w czasie zabiegu.

Struktura wypełniacza:

Juvéderm® ULTRA SMILE został opracowany w taki sposób, aby jego struktura wewnętrzna była bardziej jednolita niż innych wypełniaczy z kwasem hialuronowym (HA), co ułatwia wstrzyknięcie podczas zabiegu i nadaje skórze gładki, naturalny wygląd.

                                      

Czy zabieg jest bolesny?

W skład Juvéderm® ULTRA SMILE wchodzi lidokaina, środek znieczulający powszechnie stosowany przez dentystów i lekarzy do znieczulenia miejscowego, dla zapewnienia komfortu podczas wstrzyknięcia i później. Chociaż wstrzyknięcie wypełniacza do ust jest często postrzegane jako zabieg bolesny, pacjenci, u których zastosowano Juvéderm® ULTRA SMILE odczuwali bardzo nieznaczny dyskomfort — nawet bez zastosowania blokady nerwu czy dodatkowego kremu znieczulającego.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Nadwrażliwość na kwas hialuronowy, skłonność do przerosłych blizn, choroby układu odpornościowego, stany zapalne skóry, opryszczka. Tydzień przed zabiegiem nie należy zażywać preparatów zawierających aspirynę. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją lekarską kwalifikującą do zabiegu.


Cena:

1200 zł


Zabiegi dostępne:

Wypełnienie zmarszczek Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Osocze bogatopłytkowe

Czym jest osocze bogatopłytkowe?

Regeneris ® to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z Twojej własnej krwi.  Regeneris ® zawiera komórki i czynniki wzrostu z Twojej krwi, które pobudzają skórę do regeneracji, dzięki czemu odzyskuje ona młodzieńczą witalność. W efekcie staje się ona gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Regeneris ® jest przy tym produktem w 100% biokompatybilnym a rewitalizacja skóry twarzy możliwa jest dzięki, tzw. Autologicznej Odnowie Komórkowej (ACR – Autologous Cellular Regeneration) – czyli regeneracji komórek skóry dzięki działaniu własnych czynników wzrostu i komórek macierzystych.

Na czym polega zabieg?

Regeneris ® działa poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu, bogatopłytkowym do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które: pobudzają procesy regeneracji tkanek, wspomagają proces angiogenezy (tworzenia nowych naczyń krwionośnych), aktywują mezenchymalne komórki macierzyste, pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu

Czy zabieg Regeneris ® jest propozycją dla Ciebie?

Technologia oparta na osoczu bogatopłytkowym stosowana jest z ogromnymi sukcesami od ponad  10 lat w chirurgii rekonstrukcyjnej, ortopedii, stomatologii. Szczególnie w gojeniu ran, odbudowie tkanki kostnej czy regeneracji i gojeniu tkanek przyzębia. W medycynie estetycznej osocze bogatopłykowe stosowane jest od 2003 roku (we Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii). Podstawowe wskazania to przede wszystkim poprawa wyglądu takich miejsc, jak: policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, usta, podbródek, czoło, fałdy na szyi i karku, dekolt, dłonie a także wypełnianie blizn po trądziku i łysienie typu męskiego

Jakich efektów mogę się spodziewać?

Podawanie Regeneris ® w zmarszczki uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzanie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co ma doprowadzić do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia i odmłodzenia. Proces starzenia się naszej skóry związany jest bowiem ze spowolnieniem odnowy komórek naszego ciała i ich zmniejszoną zdolnością regeneracji. Efekty, które możemy uzyskać, dzięki Regeneris ® to: rewitalizacja skóry, wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości skóry, remodeling włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry, wygładzenie zmarszczek i fałd – wolumetryczna terapia biostymulująca komórki skóry, przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej

Jak wygląda zabieg z użyciem Regeneris ®?

Zabieg z użyciem Regeneris ® przeprowadzany w gabinecie to proces dość szybki i prosty. W pierwszej fazie lekarz pobierze niewielką ilość (6 -18 ml) Twojej krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnej wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówek, tuż przed wykonaniem zabiegu, należy dodać specjalny odczynnik, który aktywuje płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu. Regeneris ® można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, bądź też liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Jeden z zestawów zawiera również specjalną maskę komórkową, która znajduje zastosowanie w regeneracji skóry twarzy po zabiegach medycyny estetycznej, jak peelingi, mikrodermabrazja czy laser.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:

W przypadku Regeneris ® pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji. Dajemy komórkom naszej skóry sygnał do odnowy i rewitalizacji. Technologia oparta o Regeneris ® daje długotrwałe efekty w regeneracji i rewitalizacji skóry twarzy a przy tym jest absolutnie naturalna i biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji, alergii czy innych reakcji immunologicznych.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

 Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu Regeneris ® jest: okres ciąży i karmienia piersią, choroby krwi, choroby nowotworowe, przyjmowanie antykoagulantów (dotyczy zestawu do biostymulacji wolumetrycznej)


Cena:

Cała twarz - 700 zł

Cała twarz + szyja - 700-1400 zł

Cała twarz + szyja + dekolt - 1000 - 1400 zł

Leczenie łysienia  -  700 zł
 
Fibryna 1 ampułka  - 900 zł
 
Fibryna 2 ampułki  - 1100 zł
 
Przy zakupie serii 4 zabiegów  za 1 zabieg osocza 580 zł czyli za 4 zabiegi 2320 zł zamiast 2800 zł.

Zabieg dostępny:

Osocze bogatopłytkowe Kraków,

StylAge Hydro ®

Czym jest StylAge® Max ?

StylAge® Hydro zapewnia wyjątkowo efektywną mezoterapię dzięki połączeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Skóra odzyskuje optymalny stopień nawilżenia, jest gładsza i jędrniejsza w dotyku. Standardowy protokół dla terapii StylAge® Hydro to cztery zabiegi w odstępach jednego tygodnia. Produkt może być aplikowany techniką nappage, jak również depozytowo.

Na czym polega zabieg ?

Zabieg StylAge® jest prawie bezbolesny, przed zabiegiem nanosi się krem znieczulający Emla. Odpowiednio dobrany koktajl substancji leczniczych wstrzykiwany jest do skóry na głębokość około 3-4mm, za pomocą mikro nakłuć w odstępach 5-10mm.

Jak działa StylAge® ?

Dzięki zawartości wysokiej klasy kwasu hialuronowego skóra po zabiegu pozostaje maksymalnie nawilżona, natomiast dzięki sorbitolowi i usieciowaniu w wersji „light” efekt wygładzenia i tzw. efekt Glow utrzymują się do 4 tygodni po zabiegu. Sorbitol jako naturalny przeciwutleniacz zabezpiecza również skórę przed zjawiskiem starzenia oksydacyjnego, wywołanego przez działanie wolnych rodników.

Jakie zapewnia efekty ?

W efekcie po zabiegu HydroMax skóra jest nawilżona i wygładzona, odzyskuje komfort na dłużej,a po serii zabiegów (2-4) następuje jej restrukturyzacja i odmłodzenie. StylAge® Hydro-Max nie pozostawia żadnych grudek na skórze, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

Jak często należy powtarzać procedurę ?

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry.  Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. 
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów powinno się wykonać 4-6 zabiegów, co 7-14 dni w zależności od problemu (intensywna 2-miesięczna faza początkowa).  Następnie w fazie pielęgnacyjnej zaleca się wykonanie 1 zabiegu na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy.  Dla podtrzymania efektów warto również wykonywać zabiegi przypominające co kwartał.

Co będziesz odczuwać po zabiegu ?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu ?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.


Cena:

Mezoterapia igłowa – 500 zł


Zabieg dostępny:

Wypełnienie zmarszczek Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Czym jest BOTOX ® ?

Botox Kraków - profesjonalne zabiegi

        
Botox ® jest substancja do leczenia zmarszczek mimicznych twarzy i szyi, spowodowanych kurczeniem się mięśni. Wstrzykiwanie Botoxu ® dotyczy poziomych zmarszczek czoła, pionowych linii miedzy brwiami i tzw. kurzych łapek wokół oczu. Botox ® jest również wykorzystywany w leczeniu nadmiernej potliwości. Botox ® ma działanie prewencyjne, tzn. zapobiega powstawaniu zmarszczek.

Czytaj więcej: Czym jest BOTOX ® ?

StylAge ®

Czym jest StylAge® ?

 
Gama produktów StylAge® to monofazowe implanty na bazie usieciowanego za pomocą BDDE kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzącego. Produkcja opiera się na opatentowanej technologii IPN-like (interpenetrujące się sieci). Do całej gamy dodano również naturalny antyoksydant-mannitol, który jest doskonale tolerowany przez organizm i od ponad 30 lat z powodzeniem stosowany w medycynie. W dniu wejścia na rynek w kwietniu 2008 roku gama StylAge® oferowała 4 produkty dostosowane do różnych typów skóry i zmarszczek.

Czytaj więcej: StylAge ®

Juvederme ®

Czym jest zabieg Juvéderme® ULTRA ?

                                                   
Preparaty Juvéderm® ULTRA to nowa generacja wypełniaczy z kwasem hialuronowym produkowanych przez firmę ALLERGAN, światowego lidera na rynku produktów medycyny estetycznej, zarówno chirurgicznej, jak i niechirurgicznej. Wykorzystuje się w nich specjalnie opracowany rodzaj kwasu hialuronowego (HA) odpowiadający temu występującemu w skórze. Jest to naturalny, biodegradowalny żel, który łatwo i łagodnie przenika do skóry, od pierwszej chwili wypełniając uciążliwe zmarszczki i pozostawiając wrażenie delikatności i naturalności. Dzięki temu odczujesz natychmiastową różnicę już po jednym zabiegu.

Jak wygląda zabieg liftingu z zastosowaniem Juvéderm® ULTRA ? 


Preparat Juvéderm® ULTRA wprowadzany jest metodą iniekcji śródskórnej przez lekarza medycyny estetycznej specjalnie przeszkolonego w metodach podawania kwasu hialuronowego.

Ile trwa zabieg ?


Zabieg trwa około 30 – 40 minut


Czy zabieg jest bolesny ?

Dodatek środka znieczulającego do preparatu Juvederm ® ULTRA sprawia, że zabieg z jego użyciem jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta. Unikalna, gładka konsystencja żelu dodatkowo ułatwia podanie i zwiększa precyzję zabiegu.

Jakich efektów możesz się spodziewać ?

                                                
Preparaty Juvéderm® ULTRA naśladują efekt nawilżenia i liftingu, jaki daje naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy (HA), który utrzymuje ją w stanie nawilżenia i elastyczności. Wypełnia i wygładza zmarszczki i blizny potrądzikowe na twarzy, modeluje usta i  inne niedoskonałości konturu twarzy oraz przywraca jej utraconą objętość. Zabiegi z użyciem preparatów Juvéderm® ULTRA najlepiej jest stosować na zmarszczkach określanych jako statyczne – to znaczy w głębokich bruzdach na twarzy widocznych, kiedy twarz jest nieruchoma. Zmarszczki statyczne są spowodowane brakiem elastyczności skóry wynikającym z działania promieni słonecznych, palenia i niestety uwarunkowań genetycznych.

Kiedy widać efekty ?
Efekt zabiegu widoczny jest od razu i utrzymuje się od 8 – 12 miesięcy.

Co należy robić w okresie pozabiegowym ?
Po zabiegu Juvéderm® ULTRA   zalecane jest unikanie przebywania w niskich temperaturach (poniżej 0°C), ekspozycji skóry na słońce i wysokich temperatur (sauna, solarium itp.) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.  

Czy są jakieś skutki uboczne ?

Po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się obrzęk lub siniak. Lekarz wykonujący zabieg z pewnością poradzi sobie z tym problemem. Powyższe objawy szybko ustępują i można je łatwo zamaskować przy pomocy makijażu. Jednakże pamiętaj, by zgłosić się do lekarza prowadzącego, jeżeli któryś z powyższych objawów trwa dłużej niż tydzień, lub pojawiły się u Ciebie inne działania niepożądane. Wszystkie zabiegi wykonywane na skórze niosą ze sobą ryzyko infekcji.

Czy do zabiegu należy się przygotować w sposób szczególny ?
W przeddzień zabiegu, w dniu zabiegu i dzień po należy unikać spożywania alkoholu, aby zapobiec ewentualnemu rozszerzaniu i pękaniu naczynek. Ponadto należy unikać aspiryny, witaminy E oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych (np. ibuprom, ketonal). Nie zaleca się też przeprowadzać zabiegu podczas miesiączki.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu ?
Uczulenie na kwas hialuronowy, stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych, ciąża i okres karmienia piersią, terapia antybiotykowa.


Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:
Istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo uczulenia. Zabieg charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem. Wszystkie preparaty z rodziny Juvéderm® ULTRA przeszły testy kliniczne, a także uzyskały aprobatę FDA, czyli amerykańskiej agencji ds. żywności i leków


 Cena:

od 1200 zł


Zabieg dostępny:

Wypełnianie zmarszczek Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg