Juvéderm® ULTRA SMILE

Juvéderm® ULTRA SMILE to nowa pozycja wśród wypełniaczy Juvéderm® ULTRA przeznaczona do nadawania pełnego, delikatnego i naturalnego wyglądu ust i obszaru wokół nich. Juvéderm® ULTRA SMILE jest delikatny, ponieważ dodano do niego środek znieczulający, aby zabieg był jak najbardziej komfortowy.

W jaki sposób Juvéderm® ULTRA SMILE daje takie rezultaty?

Preparat Juvéderm® ULTRA SMILE posiada wyjątkową recepturę opracowaną w celu uzyskania natychmiastowych, długotrwałych wyników.

Jeżeli zawsze pragnęłaś pełniejszych, delikatniejszych ust, Juvéderm® ULTRA SMILE może być odpowiedzią, której poszukujesz; dodanie pełni, równowagi i sylwetki górnej i dolnej wardze to najbardziej poszukiwany przez kobiety sposób poprawy wyglądu ust! Możesz również poprawić kontur, zarys i ogólny kształt warg.

Jak działa:

Juvéderm® ULTRA SMILE działa na kilka sposobów, aby dać naturalne, wspaniałe, trwałe rezultaty, których oczekujesz – natychmiast.

- Powiększenie górnej i dolnej wargi z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE dodaje naturalnej pełni i -równowagi strukturze ust — właśnie tego najczęściej oczekują kobiety.

- Zabieg z użyciem Juvéderm® ULTRA SMILE wykonany w kącikach ust zapewnia im wygładzony, wyrazisty kształt oraz poprawia ich kontur.

- Juvéderm® ULTRA SMILE wpływa na fakturę ust, nadając im miękkość i naturalną gładkość.

- Wypełnienie bruzd i zmarszczek spowodowanych paleniem i zaciskaniem ust oraz poprawa wyglądu obszaru bezpośrednio powyżej ust dzięki zastosowaniu Juvéderm® ULTRA SMILE umożliwia uzyskanie ogólnego wrażenia delikatności i świeżości.

- W przeciwieństwie do innych wypełniaczy do ust, Juvéderm® ULTRA SMILE zawiera środek miejscowo znieczulający, który poprawia komfort i zapewnia możliwie najlepsze samopoczucie w czasie zabiegu.

Struktura wypełniacza:

Juvéderm® ULTRA SMILE został opracowany w taki sposób, aby jego struktura wewnętrzna była bardziej jednolita niż innych wypełniaczy z kwasem hialuronowym (HA), co ułatwia wstrzyknięcie podczas zabiegu i nadaje skórze gładki, naturalny wygląd.

                                      

Czy zabieg jest bolesny?

W skład Juvéderm® ULTRA SMILE wchodzi lidokaina, środek znieczulający powszechnie stosowany przez dentystów i lekarzy do znieczulenia miejscowego, dla zapewnienia komfortu podczas wstrzyknięcia i później. Chociaż wstrzyknięcie wypełniacza do ust jest często postrzegane jako zabieg bolesny, pacjenci, u których zastosowano Juvéderm® ULTRA SMILE odczuwali bardzo nieznaczny dyskomfort — nawet bez zastosowania blokady nerwu czy dodatkowego kremu znieczulającego.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Nadwrażliwość na kwas hialuronowy, skłonność do przerosłych blizn, choroby układu odpornościowego, stany zapalne skóry, opryszczka. Tydzień przed zabiegiem nie należy zażywać preparatów zawierających aspirynę. Każdy zabieg poprzedzony jest szczegółową konsultacją lekarską kwalifikującą do zabiegu.


Cena:

1200 zł


Zabiegi dostępne:

Wypełnienie zmarszczek Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg