Linerase - kuracja kolagenowa

Najnowsza generacja ATELOKOLAGENU.

W skórze człowieka dominującą formą kolagenu aż ok 80% to kolagen typu I oraz 20% kolagenu typu III. Zawdzięczamy im sprężystość, jędrność i gładkość naszej skóry.Po ukończeniu 25 roku życia w skali roku tracimy aż 1,5% tej cennej dla nas substancji, przez co zaczynają pojawiać się nam pierwsze zmarszczki, skóra wiotczeje jest mało jędrna.

Wraz z postępowaniem w dziedzinie medycyny estetycznej wprowadzony został niezastąpiony preparat atelokolagen LINERASE. Uzupełnia on zasób kolagenu w skórze i niweluje efekty jego ubytku. Działa na odbudowę i rekonstrukcję tkanek. Spektakularne działanie w odbudowie sprężystości i blasku skóry. Doskonale radzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia.

Jest to zabieg z użyciem nowoczesnego preparatu do podania śródskórnego, bez jakichkolwiek skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, zabieg jest mało inwazyjny co pozwala nam do szybkiego powrotu do codzienności. Zabieg ten jest wykonywany do najdelikatniejszych okolic twarzy i ciała. Stymuluje produkcję fibroblastów, które zwiększają produkcję kolagenu III a tym samym poprawiają kondycję naszej skóry. Dzięki niemu skóra staje się młodsza nawet o 5 lat.

Jak wygląda zabieg?

Terapia leczenia obejmująca 3 do 4 zabiegów co 2-3 tygodnie. W przypadku podania preparatu profilaktycznie wykonuje się raz na 3 -6 miesięcy.

Kto może skorzystać z tych zabiegów Linerase ?

Można stosować go już po 25 roku życia (profilaktycznie) w celu zahamowania procesu starzenia się skóry. Zabieg Linerase zaleca się osobom. które dostrzegają u siebie oznaki starzenia. Gdy ich skóra staje się wiotka, zmęczona i pozbawiona elastyczności lub utraciła swój blask. Sygnałem do rozpoczęcia terapii powinny być również pojawiające się lub już istniejące blizny czy rozstępy.

Na jakie części ciała można wykonać zabieg Linerase ?

Wysoki profil bezpieczeństwa i delikatność produktu Linerese pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej okolicy twarzy, jak i całego ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, powierzchni rąk itd.

Jak wygląda przebieg zabiegu ?

Preparat aplikowany jest małą igiełką do mezoterapii igłowej podaje się niewielkie depozyty w odległości 1 - 3 cm na całym obszarze. Po zabiegu może pojawić się w miejscu podania zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie bądź tkliwość. Wszystkie powyższe objawy nie wymagają żadnej interwencji lekarza, gdyż ustępują samoistnie w ciągu kilka minut lub maksymalnie w ciągu 3 - 7 dni.

Jak długo trwa zabieg ?

Zabieg jest krótki o trwa około 30-45 min.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Linerase ?

Przeciwwskazania do zabiegu są: ciąża, karmienie piersią, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne,tendencja do powstawania bliznowców, aktywne zakażenie skóry w okolicy wykonywanego zabiegu, choroba nowotworowa, opryszczka.


Cena:

Linerase - 1000 zł

Przy zakupie 3 zabiegów zapłacisz 800 zł za zabieg. Oszczędzasz aż 600 zł.


Zabieg dostępny:

Kuracja kolagenowa Linerase Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg