Lipoliza iniekcyjna

Czym jest Lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, którego wynikiem jest wyraźna redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladów, bioder, ud, ramion oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic podbródka. Jest to nowa, efektywna metoda redukowania tkanki tłuszczowej, w której następuje rozpad komórek gromadzących tłuszcz oraz likwidacja cellulitu. Jest w stanie usunąć tkankę tłuszczową, której nie dało się zlikwidować poprzez diety lub terapię ruchową.

Najlepsze efekty usunięcia tkanki tłuszczowej za pomocą lipolizy uzyskuje się w okolicy tzw. drugiego podbródka i przy modelowaniu sylwetki: likwidacja tzw. bryczesów na udach. Stosuje się ją także przy modelowaniu brzucha, pośladków, bioder, ramion i wałeczków nad kolanami. Zabieg również usunie fałdki na plecach i w okolicach pach i pomoże zmniejszyć cellulit. Stosowany może być naprzemiennie z mezoterapią.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Zabieg polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio pod skórę preparatu Dermaheal LL, w skład którego wchodzi substancja zwana Phosphatidyicholine (Fosfatydylocholina), preparat pochodzenia roślinnego, wykorzystujący naturalne właściwości zdrowotne soi, lub samej phosphatydylocholiny. L- karnityna: odpowiada za transport komórek tłuszczowych do mitochondriów, gdzie ulegają rozpadowi, ma działanie detoksykacyjne. Specyfik aplikowany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, gdzie dochodzi do reakcji chemicznej, w wyniku której nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje rozpuszczony, poprzez rozkład tłuszczy złożonych na prostsze i metabolicznie usunięty. Skóra po zabiegu pozostaje gładka i jędrna.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?

Efekty, jakie otrzymujemy po zabiegu to utrata 2-4 cm w obwodzie w miejscu podania preparatu.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Po zabiegu, w miejscu wstrzyknięcia preparatu pojawia się zaczerwienienie, obrzęk, również punktowe siniaki i krwiaki. Miejsce poddane zabiegowi staje się dużo wrażliwsze na dotyk i ucisk, może również boleć i swędzieć. Taka reakcja utrzymuje się do 2 dni po zabiegu i spowodowana jest wydzielaniem przez komórki, (przy podawaniu fosfatydylocholiny) - histaminy. Dolegliwości możemy zmniejszyć zażywając leki antyhistaminowe i tradycyjne środki przeciw bólowe.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

W przypadku niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej wystarczy zwykle 1-2 zabiegów. Jeżeli natomiast tkanka tłuszczowa jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa. Odstępy pomiędzy zabiegami powinny wynosić 4-8 tygodni.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Aby przyspieszyć efekty zaleca się wykonywanie Liporadiologi - drenaż limfatyczny (masaż próżniowy) lub Body Press w trakcie kuracji i noszenie bielizny uciskowej.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu: Lipolizainiekcyjna jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, nie wymaga przygotowania pacjenta w domu. Wstrzykiwana substancja naturalnie występująca w naszym organizmie i od lat jest stosowana w medycynie.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazania do zabiegu to: nadwaga, ciąża, choroby nowotworowe, choroby wątroby i nerek, cukrzyca, choroby zapalne skóry i alergie (głównie na soję i skorupiaki).


Cena:

lipoliza iniekcyjna - jedna ampułka - 300 zł

lipoliza iniekcyjna - druga ampułka extra -  230 zł

lipoliza iniekcyjna - każda kolejna ampułka extra - 260 zł


Zabieg dostępny:

Lipoliza Iniekcyjna Kraków, Żywiec, Nowy Targ

Villa Dermatica

Umów się na zabieg