Mezoterapia Igłowa - nawilżenie, odżywienie

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Jest to przeciwzmarszczkowy produkt do mezoterapii, dający efekt odmłodzenia, regenerujący i nawilżający. Działa rewitalizująco na suchą, niedożywioną skórę. Czysty kwas hialuronowy nawilża skórę i zmniejsza pory. Wzmacnia  elastyczność skóry poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny,

Na czym polega zabieg?

Nakłucia są wykonywane strzykawką z bardzo cienką igłą. Po zabiegu widoczne są ślady na skórze w postaci małych pęcherzyków z preparatem. W zależności od techniki i preparatu jakiego użyjemy, pęcherzyki utrzymują się kilka godzin. Iniekcje są mało bolesne. Można zastosować znieczulenie kremem. Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne, wtedy powstaje niewielki siniak. Czas trwania zabiegu to 40-60 min.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Liczba wykonywanych zabiegów uzależniona jest od stanu i kondycji skóry. Zalecany jest program dwufazowy zabiegów mezoterapii igłowej. Pierwsza faza – faza uderzeniowa, jest wykonywana od 3 do 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Druga faza – faza podtrzymująca, to 3 zabiegi wykonywane w odstępach comiesięcznych.

Jakie zapewnia efekty?

Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym kumuluje nawilżające właściwości naturalnego kwasu hialuronowego i glicerolu. Dzięki glicerolowi moc nawilżenia jest sześciokrotnie silniejsza, a efekty odmładzające jeszcze bardziej znaczące. Mezoterapia igłowa tworzy barierę przeciwko utracie wody i przyczynia się do utrzymania poziomu nawilżenia skóry.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

oczy (kurze łapki) - 259 zł 
twarz - 359 zł
twarz + szyja + dekolt - 409 zł
twarz + oczy - 389 zł
twarz + szyja + oczy - 409 zł
twarz + oczy + szyja + dekolt - 459zł


Zabieg Dostępny:

Mezoterapia Igłowa Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg