Mezoterapia Igłowa - ujędrnienie

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Natychmiastowym rezultatem jest wzrost elastyczności, jędrności i rozświetlenie skóry. Rezultatem długotrwałym jest korygowanie zmarszczek, przywrócenie gładkości i gęstości skóry. Poprawa kondycji skóry jak również spłycenie drobnych zmarszczek i zniwelowanie cieni pod oczami.

Na czym polega zabieg?

Nakłucia są wykonywane strzykawką z bardzo cienką igłą. Po zabiegu widoczne są ślady na skórze w postaci małych pęcherzyków z preparatem. W zależności od techniki i preparatu jakiego użyjemy, pęcherzyki utrzymują się kilka godzin. Iniekcje są mało bolesne. Można zastosować znieczulenie kremem. Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne, wtedy powstaje niewielki siniak. Czas trwania zabiegu to 40-60 min.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Liczba wykonywanych zabiegów uzależniona jest od stanu i kondycji skóry. Zalecany jest program dwufazowy zabiegów mezoterapii igłowej. Pierwsza faza – faza uderzeniowa, jest wykonywana od 3 do 4 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Druga faza – faza podtrzymująca, to 3 zabiegi wykonywane w odstępach comiesięcznych.

Jakie zapewnia efekty?

Mezoterapia hamuje objawy starzenia, niweluje zmarszczki, zwiększa elastyczność którą tracimy wraz z wiekiem. Dzięki dostarczeniu odpowiednich substancji leczniczych, takich jak kwas hialuronowy, kompleksy multiwitaminowe, składniki mineralne czy aminokwasy stymulowany jest metabolizm komórek, zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny oraz poprawia nawilżenie skóry. Skóra wygląda młodziej, jest odżywiona i wypoczęta.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

oczy - 229 zł
twarz - 329 zł
twarz + szyja + dekolt - 379 zł
twarz + oczy - 359 zł
twarz + szyja + oczy - 379 zł
twarz + oczy + szyja + dekolt - 429 zł


Zabieg następny:

Mezoterapia igłowa Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg