Mezoterapia Igłowa - rewitalizacja ust

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

                             

                                                                          Przed zabiegiem

                             

                                                                              Po zabiegu
Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym zapewnia długotrwały efekt jędrnych i nawilżonych ust. Po zabiegu zwiększa się ich objętość i wielkość. Preparatem można również korygować kontur ust.

Na czym polega zabieg?

Zabieg mezoterapii igłowej ust polega na wstrzyknięciu ok. 2ml nieusieciowanego czystego kwasu hialuronowego.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Zabieg bankietowy. Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 4 tygodni.

Jakie zapewnia efekty?

Piękne i ponętne usta. Wstrzyknięcie preparatu poprawia estetykę ust - nierówny kontur, zbyt cienka dolna lub górna warga oraz sprawia, że usta niezależnie od wieku wyglądają młodo i ponętnie.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu usta mogą być lekko zaczerwienione i opuchnięte jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku: alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego oraz  opryszczkę w stanie aktywnym.


Cena:

usta - od 450 zł


Zabieg Dostępny:

Mezoterapia Igłowa Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg