Mezoterapia Igłowa - wypełnienie zmarszczek

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry oraz jej odmłodzenia. Dzięki tej technice można wprowadzić substancje aktywne w głąb skóry, omijając barierę naskórkową, przez którą nie przenika większość kosmetyków. Już sam proces nakłuwania wpływa korzystnie na przebudowę skóry, a odpowiednie koktajle substancji aktywnych pozwalają uzyskać rewelacyjne efekty w krótkim czasie.

Jakie problemy skórne można rozwiązać przy jej zastosowaniu?

Kwas hialuronowy jest najsilniejszą substancją nawilżającą. Preparat oparty na stabilizowanym kwasie hialuronowym zapewnia efekt wypełnienia zmarszczek

Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na precyzyjnym podaniu preparatu który poradzi sobie z oznakami starzenia się skóry. Należy przeprowadzić wypełnianie kwasem hialuronowym w  określonych miejscach twarzy, co zaowocuje np. wygładzaniem okolic oczu i ust czy bruzdy nosowo-wargowej.

Partie twarzy do wyboru: zmarszczki poprzeczne czoła, kurze łapki, okolice ust, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe.

Jak często należy powtarzać procedurę?

Zabieg bankietowy . Efekt zabiegu utrzymuje się od 2 do 4 tygodni.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku:  alergii na którykolwiek składnik preparatu, kobiet ciężarnych, karmiących piersią, osób poniżej 18 roku. Osoby z uszkodzoną lub/i chorą skórą. Pacjenci przyjmujący immunodepresanty lub będący w trakcie leczenia sterydami, z chorobą autoimmunologiczną, jak również z niewyregulowaną cukrzycą, oraz ostre zapalenie stawów, nawracające anginy, zapalenie mięśnia sercowego.


Cena:

300 zł za 2 dwie wybrane partie  (zmarszczki poprzeczne czoła, kurze łapki, okolice ust, lwia zmarszczka, bruzdy nosowo-wargowe)

+ 200 zł za każde dodatkowe wypełnienie


Zabieg dostępny:

Mezoterapia Igłowa Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg