Skinboosters

 

Czym jest Skinboosters ?

Zabiegi z użyciem Restylane Skinboosters to przełomowa nowość w poprawie jakości skóry, a także nowe podejście do jej rewitalizacji, opracowane w celu zapewnienia lepszego nawilżenia głębokich warstw skóry oraz długotrwałej poprawy jej ogólnej jakości. Każdy zabieg wykonywany jest poprzez szereg nawilżających mikroiniekcji długodziałającego kwasu hialuronowego, zwanego również stabilizowanym kwasem hialuronowym – substancji naturalnie występującej w organizmie, utrzymującej nawilżenie w obrębie skóry. Stabilizowany kwas hialuronowy to substancja zapewniająca poprawę jędrności, elastyczności oraz gładkości skóry.

Mikroiniekcje wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Przed zabiegiem lekarz może podać zewnętrznie działający lek znieczulający, aby poprawić komfort podczas przebiegu samego zabiegu.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi Restylane Skinboosters?

Restylane Skinboosters to wielozadaniowe preparaty, które można zastosować:

  • u kobiet i mężczyzn z każdym typem skóry,
  • u osób z młodszą lub bardziej dojrzałą skórą,
  • na twarzy, ustach, szyi, dłoniach i dekolcie,
  • u osób, które pragną poprawić strukturę swojej skóry, np. osoby z bliznami po trądziku bądź z fotouszkodzeniami skóry po opalaniu lub korzystaniu z solarium

Co sprawia, że Restylane Skinboosters różnią się od innych preparatów rewitaluzujących?

Produkty do mezoterapii podawane są do bardziej powierzchownych warstw skóry. Efekty tych zabiegów są zazwyczaj krótkotrwałe. Restylane Skinboosters zawierają unikalną postać długodziałającego kwasu hialuronowego, o potwierdzonym naukowo działaniu, zapewniającym skórze nawilżony i pełen blasku wygląd.

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić: zaczerwienienie skóry lub niewielkie siniaki w miejscach, na których był wykonany zabieg. Zazwyczaj zmiany te ustępują po kilku dniach, choć w nielicznych przypadkach mogą utrzymywać się kilka tygodni.


Cena:

Restylane Skinboosters 1 ampułka  - 700 zł

Restylane Skinboosters 2 ampułki  - 1200 zł


Zabieg Dostępny:

Restylane Skinboosters Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg