StylAge ®

Czym jest StylAge® ?

 
Gama produktów StylAge® to monofazowe implanty na bazie usieciowanego za pomocą BDDE kwasu hialuronowego pochodzenia niezwierzącego. Produkcja opiera się na opatentowanej technologii IPN-like (interpenetrujące się sieci). Do całej gamy dodano również naturalny antyoksydant-mannitol, który jest doskonale tolerowany przez organizm i od ponad 30 lat z powodzeniem stosowany w medycynie. W dniu wejścia na rynek w kwietniu 2008 roku gama StylAge® oferowała 4 produkty dostosowane do różnych typów skóry i zmarszczek.

Jak wygląda zabieg z zastosowaniem StylAge® ?
Podanie produktu do warstwy właściwej skóry wypełnia i modeluje usta, likwiduje załamania i fałdy oraz poprawia jakość skóry leczonego obszaru. Dodatek mannitolu, specjalnego antyoksydantu hamuje powstawanie wolnych rodników generowanych na skutek zapalenia wywołanego w miejscu penetracji
igły i spowalnia ich uwalnianie po zabiegu To wyjaśnia utrzymywanie się natychmiastowego poiniekcyjnego rezultatu i trwania efektu wypełnienia przez wiele miesięcy.

Ile trwa zabieg ?
Zabieg trwa około 30 – 40 minut

Czy zabieg jest bolesny ?
Przed zabiegiem stosowany jest krem Emla co sprawia, że zabieg z jego użyciem jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta.

Jakich efektów możesz się spodziewać ?
Dzięki doskonałej tolerancji i efektywności oraz dodatkowemu efektowi wygładzenia i poprawy jakości skóry zabiegi z użyciem preparatów gamy StylAge® pozwalają na naturalną korekcję tak bardzo pożądaną przez pacjentów i lekarzy.  Wypełnia i wygładza zmarszczki, blizny potrądzikowe na twarzy i inne niedoskonałości konturu twarzy oraz przywraca jej utraconą objętość. 

 
Kiedy widać efekty ?
Efekty wygładzenia skóry są widoczne od razu po zabiegu, dodatkowo wzmacniane efektem wygładzania i poprawy jakości skóry ocenione po 3 miesiącach od iniekcji.  Produkt utrzymuje się w tkankach od 8 -12 miesięcy.

Co należy robić w okresie pozabiegowym ?
Po zabiegu StylAge®   zalecane jest unikanie przebywania w niskich temperaturach (poniżej 0°C), ekspozycji skóry na słońce i wysokich temperatur (sauna, solarium itp.) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. 

Czy są jakieś skutki uboczne ?
Po zabiegu w miejscu wstrzyknięcia może pojawić się obrzęk lub siniak. Efekty uboczne mogą wystąpić
w dniu lub na drugi dzień po zabiegu, utrzymują się średnio 3 dni i nie wymagają specjalnego leczenia.

Czy do zabiegu należy się przygotować w sposób szczególny ?
W przeddzień zabiegu, w dniu zabiegu i dzień po należy unikać spożywania alkoholu, aby zapobiec ewentualnemu rozszerzaniu i pękaniu naczynek. Ponadto należy unikać aspiryny, witaminy E oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych (np. ibuprom, ketonal). Nie zaleca się też przeprowadzać zabiegu podczas miesiączki.

 

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu ?
Uczulenie na kwas hialuronowy, stany zapalne skóry, trądzik, opryszczka, skłonność do występowania blizn przerostowych, ciąża i okres karmienia piersią, terapia antybiotykowa.

Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:
Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom lekarzy oraz udowodnić wysoką jakość i skuteczność produktów StylAge® firma Vivacy® przeprowadziła badanie wieloośrodkowe na grupie ponad 90 pacjentów z udziałem 8 badaczy (lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy, chirurdzy plastyczni). Celem badania było określenie stopnia zadowolenia zarówno pacjentów, jak i lekarzy wykonujących zabiegi oraz udowodnienie wysokiej tolerancji produktu. Odnotowano bardzo wysoki poziom zadowolenia po wykonaniu zabiegu, zarówno u pacjentów, jak i lekarzy, co potwierdza efektywność preparatu w zwiększeniu objętości i utrzymywaniu się rezultatów zabiegu.


Cena:

od 1200 zł


Zabieg dostępny:

Wypełnienie zmarszczek Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg