StylAge Hydro ®

Czym jest StylAge® Max ?

StylAge® Hydro zapewnia wyjątkowo efektywną mezoterapię dzięki połączeniu niesieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Skóra odzyskuje optymalny stopień nawilżenia, jest gładsza i jędrniejsza w dotyku. Standardowy protokół dla terapii StylAge® Hydro to cztery zabiegi w odstępach jednego tygodnia. Produkt może być aplikowany techniką nappage, jak również depozytowo.

Na czym polega zabieg ?

Zabieg StylAge® jest prawie bezbolesny, przed zabiegiem nanosi się krem znieczulający Emla. Odpowiednio dobrany koktajl substancji leczniczych wstrzykiwany jest do skóry na głębokość około 3-4mm, za pomocą mikro nakłuć w odstępach 5-10mm.

Jak działa StylAge® ?

Dzięki zawartości wysokiej klasy kwasu hialuronowego skóra po zabiegu pozostaje maksymalnie nawilżona, natomiast dzięki sorbitolowi i usieciowaniu w wersji „light” efekt wygładzenia i tzw. efekt Glow utrzymują się do 4 tygodni po zabiegu. Sorbitol jako naturalny przeciwutleniacz zabezpiecza również skórę przed zjawiskiem starzenia oksydacyjnego, wywołanego przez działanie wolnych rodników.

Jakie zapewnia efekty ?

W efekcie po zabiegu HydroMax skóra jest nawilżona i wygładzona, odzyskuje komfort na dłużej,a po serii zabiegów (2-4) następuje jej restrukturyzacja i odmłodzenie. StylAge® Hydro-Max nie pozostawia żadnych grudek na skórze, dzięki czemu spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów.

 

Jak często należy powtarzać procedurę ?

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry.  Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. 
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów powinno się wykonać 4-6 zabiegów, co 7-14 dni w zależności od problemu (intensywna 2-miesięczna faza początkowa).  Następnie w fazie pielęgnacyjnej zaleca się wykonanie 1 zabiegu na miesiąc przez okres 3-6 miesięcy.  Dla podtrzymania efektów warto również wykonywać zabiegi przypominające co kwartał.

Co będziesz odczuwać po zabiegu ?

Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, jednak już po kilku pierwszych dniach odzyskuje swój naturalny koloryt.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu ?

Zabieg nie może być wykonywany w przypadku alergii, cukrzycy, stanów ropnych i zapalnych skóry, opryszczki oraz u kobiet w ciąży i osób źle tolerujących iniekcje.


Cena:

Mezoterapia igłowa – 500 zł


Zabieg dostępny:

Wypełnienie zmarszczek Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg