Beach Waves - fryzura prosto z plaży

Efekt fal prosto z plaży to trend obecny na najgorętszych pokazach mody. Regularnie prezentowany na okładkach najważniejszych magazynów oraz ukochany przez celebrytki i fashionistki na całym świecie. Jest absolutnym hitem nadchodzącego sezonu. Włosy pełne objętości, uczesane wiatrem i słoną wodą, ułożone w fale przez niesforną morską bryzę. W drodze z plaży długie włosy przybierają najseksowniejszą formę. Modna i prosta w wykonaniu stylizacja sprawi, że wszystkie kobiety będą wyglądać oszałamiająco.

Aby uzyskać efekt fal prosto z plaży, marka L’Oréal Professionnel przygotowała usługę BEACH WAVES dostępną wyłącznie w salonach fryzjerskich.

                      

                    

L’Oréal Professionnel, wykorzystując innowacyjną technologię, odkrywa nową usługę BEACH WAVES dającą efekt fal prosto z plaży, które utrzymują się kilka tygodni!. Jest dedykowany kobietom, które walczą z brakiem objętości, tekstury, mają włosy niesforne lub całkiem niepodatne na stylizację. Zabieg zmienia strukturę włosów i ich położenie oraz pozwala na uzyskanie efektu zależnego od potrzeb i oczekiwań. Sami decydujemy o tym, jakie włosy mają mieć skręt. Włosy muszą mieć odpowiednią długość, minimum do ramion, oraz być wycieniowane. Im dłuższe włosy, tym efekt jest lepszy. Przed przystąpieniem do zabiegu, wykonujemy profesjonalną diagnozę włosa, bowiem nie wszystkie Panie mogą zabieg wykonać. Włosy w stu procentach rozjaśniane nie nadają się do zabiegu. Włosy farbowane mogą zostać poddane zabiegowi, stosowane są wówczas dwa rodzaje płynu - do włosów naturalnych, lekko uwrażliwionych oraz włosów farbowanych, mocno uwrażliwionych. Usługa składa się z dwóch
etapów. Pierwszy trwa od 10 do 15 minut, w tym czasie na włosy działa specjalny płyn skręcający. Stylista zaczyna od nawinięcia włosów na nowatorskie wałki – Roller Beach Waves. Są one elastyczne i łagodne dla włosów oraz umożliwiają stworzenie fal dostosowanych do indywidualnych potrzeb. 

Drugi obejmuje zastosowanie środka neutralizującego i w ogóle nie wymaga odczekania! Formuła zawiera substancje aktywne dobrane w takim stosunku, aby przyspieszyć proces transformacji włosów .

PROMOCJA

Najgorętszy hit seronu to fale prosto z plaży, teraz możesz wykonać zabieg za jedyne 299 zł


Cena:

Beach Waves  - 350 zł


Zabieg dostępny:

Fale, Trwała, Kraków, Nowy Targ

Villa Dermatica

Umów się na zabieg