Oleo & Control

Bez względu na to czy wykonujesz koloryzację, rozjaśnianie, dekoloryzację lub prostowanie chemiczne. Te wszystkie zabiegu przeprowadzisz bez ryzyka zniszczenia włosa.

Z  OLEO & CONTROL REDUKCJA ZNISZCZEŃ PODCZAS ZABIEGÓW CHEMICZNYCH TO AŻ DO 96%

Rozjaśniaj włosy jeszcze mocniej i bez ryzyka zniszczenia. Z Oleo & Control dokonasz tego, nie naruszając przy tym struktury włosa.

CZYM JEST Oleo & Control?

To system produktów chroniący włosy, który umożliwia wykonanie zabiegów chemicznych, takich jak rozjaśnianie, pojaśnianie, koloryzacja lub prostowanie permanentne BEZ RYZYKA ich zniszczenia.

Trzyetapowy system OLEO&CONTROL® redukuje uszkodzenia struktury włosa podczas zabiegów chemicznych aż do 96%, dodatkowo zachowując ich elastyczność, blask i miękkość, oraz znacznie wydłużając trwałość koloru.

Bond Fondant No2

Regenerująca, kremowa maska do włosów, która odżywia i nadbudowuje efekt działania Oleo & Control  No1. Jej wyjątkowa formuła bazująca na systemie OLEO&CONTROL® działa od nasady po końce włosów w celu ujednolicenia włókien, uszczelnienia osłonki włosa dodatkowo rewitalizując ich wygląd. Produkt działa natychmiastowo.

Bond Fluid No3

Naprawczy produkt przedłużający działanie ochronne i regenerujące systemu OLEO&CONTROL®. Chroni włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i wolne od plątania. Działa na włókna włosa natychmiastowo naprawiając je. Wydłuża jednocześnie efekty zmian w ich strukturze po zastosowaniu pierwszego kroku systemu OLEO&CONTROL® pozostawiając włosy błyszczące i pełne życia.

Bond Shampoo

Kompleksowa formuła pielęgnacji włosów i skóry głowy oparta na systemie OLEO&CONTROL®, dla nieskończonej elastyczności, nawilżenia i odnowy jakości włosów.


Cena:

kuracja Oleo & Control  75 zł - 95 zł

kuracja Oleo & Control do zabiegu 40 zł - 50 zł


Zabieg dostępny:

Oleo & Control Kraków,

Villa Dermatica

Umów się na zabieg