OLEOPLEX

Bez względu na to czy wykonujesz koloryzację, rozjaśnianie, dekoloryzację lub prostowanie chemiczne. Te wszystkie zabiegu przeprowadzisz bez ryzyka zniszczenia włosa.

Z OLEOPLEX REDUKCJA ZNISZCZEŃ PODCZAS ZABIEGÓW CHEMICZNYCH TO AŻ DO 96%

Rozjaśniaj włosy jeszcze mocniej i bez ryzyka zniszczenia. Z OLEOPLEX dokonasz tego, nie naruszając przy tym struktury włosa.

CZYM JEST OLEOPLEX?

To system produktów chroniący włosy, który umożliwia wykonanie zabiegów chemicznych, takich jak rozjaśnianie, pojaśnianie, koloryzacja lub prostowanie permanentne BEZ RYZYKA ich zniszczenia.

Trzyetapowy system OLEO&CONTROL® redukuje uszkodzenia struktury włosa podczas zabiegów chemicznych aż do 96%, dodatkowo zachowując ich elastyczność, blask i miękkość, oraz znacznie wydłużając trwałość koloru.

Bond Fondant No2

Regenerująca, kremowa maska do włosów, która odżywia i nadbudowuje efekt działania OLEOPLEX No1. Jej wyjątkowa formuła bazująca na systemie OLEO&CONTROL® działa od nasady po końce włosów w celu ujednolicenia włókien, uszczelnienia osłonki włosa dodatkowo rewitalizując ich wygląd. Produkt działa natychmiastowo.

Bond Fluid No3

Naprawczy produkt przedłużający działanie ochronne i regenerujące systemu OLEO&CONTROL®. Chroni włosy pozostawiając je miękkie, błyszczące i wolne od plątania. Działa na włókna włosa natychmiastowo naprawiając je. Wydłuża jednocześnie efekty zmian w ich strukturze po zastosowaniu pierwszego kroku systemu OLEO&CONTROL® pozostawiając włosy błyszczące i pełne życia.

Bond Shampoo

Kompleksowa formuła pielęgnacji włosów i skóry głowy oparta na systemie OLEO&CONTROL®, dla nieskończonej elastyczności, nawilżenia i odnowy jakości włosów.

 


Cena:

kuracja Oleoplex  75 zł - 95 zł

kuracja Oleoplex do zabiegu 40 zł - 50 zł


Zabieg dostępny:

Oleoplex Kraków,

Villa Dermatica

Umów się na zabieg