X-Genia

Modelowanie sylwetki - Czym jest X – Genia? 

X-Genia oferuje 3 współdziałające technologie:

  1. Bipolarne fale radiowe rf
  2. Infra-dynamic (stymulacja światłem podczerwonym)
  3. Dermo-masaż (masaż podciśnieniowy, masaż próżniowy)

Innowacyjna technika 3-Funkcji X-Genia gwarantuje szybkie i skuteczne wyniki (rezultaty) poprawy sylwetki. Specjalnie opracowane terapie pozwalają na jednoczesne zastosowanie fal radiowych, stymulacji światłem podczerwonym oraz masażu podciśnieniowego, przy równoległym działaniu na cellulitu, tkankę tłuszczową, mikrokrążenie, zatrzymanie wody i poprawę witalności skóry. Skuteczna i synergiczna stymulacja skóry, z potwierdzonymi doskonałymi wynikami.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu X-Genia ?

Endermologia i radiofrekwencja to doskonała broń w walce z cellulitem, nadmiernie nagromadzona tkanka tłuszczowa oraz skóry z rozstępami. To też skuteczny sposób na eliminacje toksyn, poprawę wyglądu oraz doskonały masaż (usprawnia układ krwionosny, wzbogacając organizm w tlen   i substancje odżywcze), co zapewnia zdecydowanie lepsze samopoczucie. To jedyny zabieg, którego skutecznosc w walce z cellulits została potwierdzona atestem FDA (Amerykanskiego Urzedu ds. Lekarstw i Zywnosci).

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Terapia X - Genia wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Jak działa X - Genia?

Światło podczerwone o długości fali 635 nm oddziałuje na mitochondrialny łańcuch oraz na zwiększenie aktywności fibroblastów, zwiększając w ten sposób gęstość struktury skóry i zapewniając efekt przeciwzmarszczkowy, tonizację skóry i jej wysokie nawilżenie. Światło podczerwone o długości fali 880 nm pobudza wytwarzanie czynników troficznych i substancji przeciwzapalnych, w ten sposób regenerując funkcje skóry. Połączenie tych długości fal (635nm i 880nm) poprawia funkcje skóry i daje widoczne rezultaty w postaci poprawy konturu sylwetki, opóźnienia efektów starzenia się, głębszego nawilżenia, rewitalizacji i tonizacji skóry.

Rytmiczne zasysanie pozwala na jednoczesny masaż i drenaż skóry, uzyskania efektu redukcji efektu skórki pomarańczowej i zatrzymywania wody w organizmie, modelowania i kształtowania sylwetki już od pierwszego zastosowania.

Jak wygląda zabieg?

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i diagnozę skóry. Analizujemy i doradzamy pielęgnację co pozwoli nam osiągnąć lepsze efekty zabiegu. Zabieg rozpoczynamy terapią RF, czyli zastosowaniem fal radiowych w celu pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny po czym zaczynamy masaż Vacum oraz nakładamy odpowiednie serum i maskę.

Jak długo trwa zabieg X- Genia?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło.

Jak postępować po zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Uzupełnieniem zabiegu może być nałożenie maseczki z  alg morskich oraz kuracja z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu X - Genia są: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, żylaki, naczynka, stwardnienie rozsiane, oparzenia, przerwanie ciągłości skóry.

Czy zabieg X-Genia jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg X - Genia przeznaczony jest dla osób z cerą  poszarzałą, pozbawioną blasku, zwiotczałą.

 


Cena:

240 zł


Zabieg dostępny:

X-Genia Żywiec

 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg