Liporadiologia

 Modelowanie sylwetki - Czym jest  Liporadiologia Gemini V?

Gemini V to urządzenie które prezentuje najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i walkę z cellulitem, a także zapewniająca efekty ujędrnienia i poprawy owalu twarzy.

Uzyskanie tak wysokiej skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu najnowszych technologii

Fale Radiowe Laser Biostymulacyjny Lipokawitacja ultradźwiękowa Vacum Mechaniczny masaż profilowanymi rolkami

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu  Liporadiologia Gemini V?

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu , wyraźne zmniejszenie lokalnej otyłości a także poprawia wygląd skóry, która staje się gładka i równa. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem. Gemini V niszczy komórki tłuszczowe, zatem efekt zabiegu jest stały. Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu nie odtwarzają się, przez co nie występuje efekt" jojo".

                                                               

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg  przeznaczony jest dla osób zmagających się  miejscową otyłością i cellulitem. Serię zabiegów można zastosować dla przywrócenia smukłej i jędrnej sylwetki np. po ciąży, zwiększeniu masy ciała. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

U większości  osób efekt redukcji cellulitu oraz zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od  powierzchni  poddanej zabiegowi w celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej przeprowadzić serię zabiegów za pomocą  urządzenia Gemini V. Ich ilość zależy od oceny kondycji i wielkości zmienionej powierzchni. Najczęściej terapia obejmuje od 5 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępach jednego tygodnia.

Jak działa  Liporadiologia Gemini V?

Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe. Specjalna głowica  ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na emiterach. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem naszego zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie aż  czterokrotnie! Innowacyjna technologia wzmacniania fal ultradźwiękowych zastosowana w urządzeniu Gemini V sprawia iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię, co przekłada się na szybkość i wysoką skuteczność tej metody. Objawem zewnętrznym terapii jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44stopni  C. Delikatny efekt zaczerwienienia skóry znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia zabiegu.

W drugiej fazie zabiegu na  część ciała poddaną wyszczupleniu działamy głowicą wyposażoną w elektronicznie sterowane rolki połączone z fala radiową i masażem biostymulacyjnym –podczerwienią IR.  Masaż  endermologiczny ma na celu przyspieszenie wydalenia upłynnionego tłuszczu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie krwi oraz limfy, wspomaga usuwanie toksyn. Dzięki zastosowanym w głowicy falom radiowym , rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany struktur białkowo-kolagenowych , pobudzana jest synteza nowych włókien kolagenu co zapewnia nam efekt likwidacji obwisłości skóry np. po porodzie czy odchudzaniu. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta i gładka. Dodatkowo w głowicy  zastosowany jest również  masaż biostymulacyjny, który przygotowuje tkankę na przyjęcie dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo, zmniejsza napięcie mięśni, działa przeciwbólowo, wzmaga przemianę materii. Wszystkie trzy technologie umieszczone w jednej głowicy maksymalnie potęgują pozytywny efekt zabiegu co przekłada się  na zadowolenie klienta z osiągniętego rezultatu zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i diagnozę skóry. Analizujemy i doradzamy pielęgnację co pozwoli nam osiągnąć lepsze efekty zabiegu. Zabieg wykonujemy nakładając bardzo cienką warstwę żelu lub oliwki, dobieramy odpowiednią głowicę,  parametry i przystępujemy do zabiegu.

Jak długo trwa zabieg  Liporadiologii Gemini V?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut.

                                                         

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Zabieg jest całkowicie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Jak postępować po zabiegu?

Gemini V to tak zwany zabieg lunchowy - po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu może  być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, ale już kilkadziesiąt minut po zabiegu nie ma przeciwwskazań do  kąpieli i ekspozycji słonecznej bez groźby powstania foto przebarwień. Idealny zabieg powinien być wspomagany przez zdrową dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną. Podczas całej kuracji należy pić ok. 2 litry wody na dobę.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Uzupełnieniem zabiegu może być nałożenie maseczki z  alg morskich oraz kuracja z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu. Najlepszym połączeniem po zabiegu Liporadiologi będzie masaż lub zabieg Body Pres, powoduje to szybsze usunięcie toksyn z naszego organizmu. Czytaj więcej o zabiegu : http://www.villadermatica.pl/zabiegi/zabiegi-na-cialo/modelowanie-sylwetki/body-press

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Gemini V są: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, żylaki, naczynka, stwardnienie rozsiane, oparzenia, przerwanie ciągłości skóry.

Czy zabieg  Liporadiologia Gemini V jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg Gemini V przeznaczony jest dla osób po 25. roku życia. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych.

 


Cena:

Liporadiologia  1 zabieg - 240 zł

pakiet 3 zabiegów - 720 zł

pakiet 6 zabiegów - 1440 zł

pakiet 9 zabiegów - 2160 zł

wybrane partie ciała (uda, pośladki, boczki, łydki, brzuch, podbródek lub ręce)


Zabieg dostępny:

Liporadiologia Gemini V Kraków, Nowy Targ

Body Press

Modelowanie sylwetki - Czym jest Body Press?  

To idealne urządzenie do walki z niedoskonałościami sylwetki związanymi ze złym krążeniem krwi, takimi jak zatrzymanie wody w organizmie oraz cellulit.

Jak działa Body Press?

Specjalnie zaprojektowany kombinezon podzielony został na sekcje, któ w trakcie trwania zabiegu wypełniają się powietrzem. Zarówno buty, spodnie jak i pozostałe części kombinezonu zostały stworzone, by z łatwością dopasować się do każdego użytkownika. Jest to podstawowy przyrząd każdego kosmetologa i powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym gabinecie kosmetycznym.

Body Press to 14 specjalnie opracowanych programów pozwalających na wykonywanie 3 różnych rodzajów masażu:

Punktowy – naprzemienne wypełnianie powietrzem sąsiadujących sekcji jedna po drugiej (pierwsza sekcja zostaje wypełniana powietrzem do zaprogramowanej wartości i zostaje opróżniana w momencie wypełniania się sekcji drugiej sąsiadującej),
Falowy – wypełnianie powietrzem dwóch sekcji naraz (pierwsze dwie sekcje zostają wypełnione powietrzem do zaprogramowanej wartości i podczas gdy trzecia sekcja jest wypełniana to w pierwszej sekcji powietrze zostaje odpompowane),
Liniowy – wypełnianie powietrzem wszystkich sekcji naraz, od stóp aż po część brzuszną, po czym ich równoczesne opróżnianie. To zapewnia wysoce skuteczny „ucisk" na ciało, dający w konsekwencji efekt drenażu.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu Body Press?

Efektami zabiegu są: obniżenie poziomu retencji wody, przywrócenie odpowiedniego metabolizmu, pobudzenie układu krążenia, pobudzenie układu limfatycznego, obniżenie napięcia mięśni, poprawa wydalania produktów przemiany materii, zwiększenie spalania tłuszczu.

Jak długo trwa zabieg Body Press?

Czas trwania zabiegu  wynosi 30 minut.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Aby uzyskać zadowalający efekt powinno się odbywać 2 seanse w tygodniu. Seria zabiegów obejmuje 10-15 seansów.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Polecamy zabiegi antycellulitowe takie jak X-Slim lub Gemini V

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami są choroby układu krążenia takie jak np.: migotanie przedsionków, rozrusznik, epilepsja, ciąża, gorączka, pękające naczynka, żylaki


Cena:

Body Press 85 zł


Zabieg dostępny:

Body Press Kraków, Nowy Targ, Żywiec

 

X-Slim

Modelowanie sylwetki - Czym jest zabieg X-Slim? 

Urządzenie X-Slim to najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie problemów takich jak  tkanka tłuszczowa zlokalizowana miejscowo, cellulit, zatrzymanie wody w organizmie czy  zwiotczała skóra. Zabieg jest  alternatywą do chirurgicznej liposukcji. Pozwala „rozpuszczać" tkankę tłuszczową, zabieg po zabiegu, w nieinwazyjny praktyczny sposób.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu X-Slim?

Tkanka tłuszczowa, która w większości jest wypełniona substancjami płynnymi, jest bardzo podatna na działanie kawitacji. Dlatego rozbijanie jej jest bardzo skuteczne. Zabieg X-Slim redukuje cellulit w zakresie od 72% do 97% redukuje skórkę pomarańczową oraz miejscową tkankę tłuszczową, przyspiesza krążenie i poprawia jakość skóry.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Terapia X - Slim wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Jak działa X - Slim?

X-Slim sprawia, że terapie są wysoce efektywne a rezultaty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Dzieje się to za sprawą specjalnie dobranej częstotliwości urządzenia - 40 kHz, która wnika w skórę na odpowiednią głębokość - tam gdzie pokłady tkanki tłuszczowej są zlokalizowane.Kawitacja to zjawisko, które zachodzi przy niskich częstotliwościach ultradźwięków. Fale dźwiękowe wzbudzone przez przetwornik wywołują w cieczy fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Podczas fazy podciśnienia wewnątrz cieczy tworzą się miliony mikroskopijnych pęcherzyków, by w drugiej fazie ciśnienie zgniotło pęcherzyki aż „zapadną" się w sobie. To powoduje implozję połączoną z uwolnieniem dużej energii uderzeniowej, która oddziałuje na tkankę tłuszczową. To właśnie natężenie kawitacji a nie stosowana moc urządzenia rozbija komórki tłuszczowe prowadząc je do wymieszania i homogenizacji płynów.

Jak długo trwa zabieg X- Slim?

Czas trwania zabiegu  wynosi 30 minut.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło.

Jak postępować po zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazania do stosowania zabiegu obejmują: nowotwory oraz stany po ich usunięciu, ciąże, gruźlica, skazy krwotoczne, niewydolność krążenia, zaburzenia rytmu serca, obecność rozrusznika serca, zaburzenia ukrwienia obwodowego, zakrzepowe zapalenie żył, ostre procesy zapale oraz stany gorączkowe, ciężki stan ogólny, wyniszczenie organizmu, nie zakończony wzrost kości, stany po terapii promieniami rentgenowskimi, obecność w tkankach metalowych ciał obcych, nerwica wegetatywna znacznego stopnia, nerwobóle niewyjaśnionego pochodzenia.
Nie wykonuje się zabiegu ultradźwięków na okolicę kręgosłupa szyjnego powyżej trzeciego kręgu, działanie energii może uszkodzić rdzeń przedłużony.

     


Cena:

180 zł


Zabieg dostępny:

X-Slim Żywiec

 

X-Genia

Modelowanie sylwetki - Czym jest X – Genia? 

X-Genia oferuje 3 współdziałające technologie:

  1. Bipolarne fale radiowe rf
  2. Infra-dynamic (stymulacja światłem podczerwonym)
  3. Dermo-masaż (masaż podciśnieniowy, masaż próżniowy)

    Czytaj więcej: X-Genia

Villa Dermatica

Umów się na zabieg