Pedicure Japoński

Wzmacnia naturalna płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego. Zalecany jest w szczególności dla paznokci łamliwych, kruchych, z widocznymi rowkami i rozdwajającymi się.

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. następnie nałożona pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na paznokciach około 2 tygodni.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, a w przypadku manicure hybrydowego minimum 3 tygodnie, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa około 30 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników.


Cena:

Pedicure japoński 100 zł


Zabieg dostępny:

Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg