Mezoterapia mikroigłowa

Na czym polega zabieg Mezoterapii mikroigłowej ?

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg polegający na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny poprzez stymulację procesu ich produkcji. Dzieję się tak dzięki wprowadzeniu składników aktywnych głęboko w skórę naturalnie ją regenerujących. Zabieg ten jest świetną alternatywą dla chemicznych peelingów oraz wykorzystywania laserów. Proces mikronakłuwania minimalizuje uszkodzenie skóry i przyspiesza proces gojenia.
Zabieg wykonywany jest przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń firmy SzwedoGroup.

W jaki sposób działa?

Urządzenie pracuje przy pomocy jednorazowych, sterylnych kartridży do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki pokryciu igieł w nanotechnologii srebrem, występuje mniejsze tarcie podczas nakłuć tkanki. Skutkuje to mniejszym szarpaniem, brakiem opuchlizny oraz szybkim gojeniem. Przy małych głębokościach mikronakłuć zabieg jest bezbolesny.

Profesjonalne ampułki – MEZOKOKTAILE
Laboratorium firmy medycznej MCCM medical cosmetics zaproponowało gotowe mezokoktaile do mezoterapii mikroigłowej, które są dostępne w naszych salonach. Aplikuje się je na skórę bezpośrednio po wykonaniu mikronakłuć. To właśnie dzięki nim skóra zostaje odżywiona, nawilżona i wzbogacona o substancje aktywne.

Jaki wpływ ma Mezoterapia mikroigłowa na skórę?

Intensywnie stymuluje i regeneruje naskórek poprzez wprowadzenie składników aktywnych, stymulacje produkcję kolagenu i elastyny,polepsza elastyczności skóry, redukuje zmarszczki mimiczne, redukuje cienie i worki pod oczami, poprawia owal twarzy, wzmacnia osłabione i wypadające włosy, rozjaśniania przebarwienia, redukuje cellulit i rozstępy.

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Zabieg Mezoterapii mikroigłowej jest wskazany dla osób ze zwiotczałą skórą, posiadających cerę trądzikową oraz skórę zniszczoną przez działanie promieni słonecznych lub przez częste wizyty w solarium. To świetna alternatywa również dla tych, którzy mają grubą skórę pokrytą bliznami.

Czy jednorazowy zabieg wystarczy dla uzyskania oczekiwanego efektu?

Aby uzyskać pożądany efekt konieczne jest wykonanie minimum 4 zabiegów, powtarzanych co tydzień lub miesiąc (w zależności od głębokości wkłuć).

Jakie są przeciwwskazania do kuracji?

Przeciwwskazaniami do zabiegu mezoterapii mikroigłowej są: ciąża, laktacja, brodawki, cukrzyca, łuszczyca, pieprzyki, trądzik ropowiczy i różowaty, znamiona, rany, stany zapalne, skłonność do kleoidów (bliznowców), opryszczkę w stanie aktywnym

Zalecenia po zabiegu:

stosować delikatne preparaty do demakijażu i pielęgnacji, nie zdrapywać łuszczącego się naskórka, unikać ekspozycji na słońce, solarium, chronić skórę stosując fotoprotekcję – min. 50 SPF. Unikać ekstremalnych warunków pogodowych np. ostry wiatr, mróz.


Cena:

Mezoterapia mikroigłowa na twarz 300 zł

Mezoterapia mikroigłowa na twarz + szyja 350 zł

Mezoterapia mikroigłowa na twarz + szyja + dekolt 450 zł

Mezoterapia mikroigłowa na ciało 250 zł


Zabieg dostępny:

Mezoterapia Mikroigłowa Nowy Targ

Villa Dermatica

Umów się na zabieg