X-Slim

Modelowanie sylwetki - Czym jest zabieg X-Slim? 

Urządzenie X-Slim to najbardziej zaawansowane technicznie rozwiązanie problemów takich jak  tkanka tłuszczowa zlokalizowana miejscowo, cellulit, zatrzymanie wody w organizmie czy  zwiotczała skóra. Zabieg jest  alternatywą do chirurgicznej liposukcji. Pozwala „rozpuszczać" tkankę tłuszczową, zabieg po zabiegu, w nieinwazyjny praktyczny sposób.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu X-Slim?

Tkanka tłuszczowa, która w większości jest wypełniona substancjami płynnymi, jest bardzo podatna na działanie kawitacji. Dlatego rozbijanie jej jest bardzo skuteczne. Zabieg X-Slim redukuje cellulit w zakresie od 72% do 97% redukuje skórkę pomarańczową oraz miejscową tkankę tłuszczową, przyspiesza krążenie i poprawia jakość skóry.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Terapia X - Slim wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Jak działa X - Slim?

X-Slim sprawia, że terapie są wysoce efektywne a rezultaty widoczne są już po pierwszych zabiegach. Dzieje się to za sprawą specjalnie dobranej częstotliwości urządzenia - 40 kHz, która wnika w skórę na odpowiednią głębokość - tam gdzie pokłady tkanki tłuszczowej są zlokalizowane.Kawitacja to zjawisko, które zachodzi przy niskich częstotliwościach ultradźwięków. Fale dźwiękowe wzbudzone przez przetwornik wywołują w cieczy fale ciśnienia i podciśnienia o dużej prędkości. Podczas fazy podciśnienia wewnątrz cieczy tworzą się miliony mikroskopijnych pęcherzyków, by w drugiej fazie ciśnienie zgniotło pęcherzyki aż „zapadną" się w sobie. To powoduje implozję połączoną z uwolnieniem dużej energii uderzeniowej, która oddziałuje na tkankę tłuszczową. To właśnie natężenie kawitacji a nie stosowana moc urządzenia rozbija komórki tłuszczowe prowadząc je do wymieszania i homogenizacji płynów.

Jak długo trwa zabieg X- Slim?

Czas trwania zabiegu  wynosi 30 minut.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło.

Jak postępować po zabiegu?

Po przeprowadzeniu zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazania do stosowania zabiegu obejmują: nowotwory oraz stany po ich usunięciu, ciąże, gruźlica, skazy krwotoczne, niewydolność krążenia, zaburzenia rytmu serca, obecność rozrusznika serca, zaburzenia ukrwienia obwodowego, zakrzepowe zapalenie żył, ostre procesy zapale oraz stany gorączkowe, ciężki stan ogólny, wyniszczenie organizmu, nie zakończony wzrost kości, stany po terapii promieniami rentgenowskimi, obecność w tkankach metalowych ciał obcych, nerwica wegetatywna znacznego stopnia, nerwobóle niewyjaśnionego pochodzenia.
Nie wykonuje się zabiegu ultradźwięków na okolicę kręgosłupa szyjnego powyżej trzeciego kręgu, działanie energii może uszkodzić rdzeń przedłużony.

     


Cena:

180 zł


Zabieg dostępny:

X-Slim Żywiec

 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg