PERFEKT BIUST Zabieg pielęgnacyjno- ujędrniacjący

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg ?

Zabieg polecany jest najczęściej dla Pań po ciąży i karmieniu piersią, po kuracjach odchudzających, po zbyt silnej ekspozycji na słońce, w okresie menopałzy i wahań hormonalnych, profilaktycznie po 25 roku życia.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu PERFEKT BIUST?

Po zabiegu można spodziewać się liftingu i ujędrnieniu skóry biustu i dekoltu. Widoczne jest wzmocnienie tkanki łącznej, poprawa napięcia skóry, zwiększenie cyrkulacji krwi i limfy, głębokie nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry. Specyficzny program dla zachowania młodej i ładnie zarysowanej sylwetki. Uelastycznia skórę, poprawiając jej odporność na rozciąganie, co chroni ją przed wystąpieniem rozstępów.

 

 

Jak wygląda zabieg PERFEKT BIUST?

Po oczyszczeniu skóry nakładamy peeling rozgrzewający po kilku minutach zmywamy go dokładnie, nanosimy serum ujędrniające wykonując delikatny masaż, następnie aplikujemy maskę kremową i maskę gipsową. Zabieg można poszerzyć i dodatkowo wprowadzić przed maskami fale radiowe które podgrzewając włókna kolagenowe obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie. Urządzenie posiada również funkcje mechanicznego masażu próżniowego, który wpływa pozytywnie na problemy związane z wiotkością skóry.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Proponowana seria to 8-10 zabiegów w odstępach jedno dwu tygodniowych a następnie dla podtrzymania efektów raz w miesiącu.

Jak długo trwa zabieg PERFEKT BIUST?

Czas trwania zabiegu to 75 minut

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniem do zabiegu są: operacje biustu, ciąża, nowotwór, karmienie piersią,

z Falami Radiowymi : ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, żylaki, naczynka, stwardnienie rozsiane, oparzenia, przerwanie ciągłości skóry.


Cena:

PERFEKT BIUST - 149 zł

PERFEKT BIUST + Fale Radiowe - 199 zł


Zabieg dostępny:

Zabieg na biust Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg