Pielęgnacja oczu

Profesjonalna stylizacja brwi od NIKK MOLE

Marokańska henna z serii EKKOBEAUTY ma wyjątkowy, naturalny skład, dzięki czemu zapewnia:

 • błyskawiczny efekt zadbanych brwi
 • odżywienie i ochrona włosków
 • stymulację wzrostu nowych włosów
 • bezpieczeństwo w stosowaniu (jest także hipoalergiczna)

Jak wiadomo brwi są najważniejszym elementem w wyglądzie naszej twarzy. Nawet gdy nie mamy pełnego makijażu, nasza twarz z perfekcyjnie wystylizowanymi brwiami prezentować się będzie zdrowo i wyraziście.

Jak wygląda zabieg NIKK MOLE?

 • Najpierw przygotowujemy skórę wykonując specjalny peeling oraz demakijaż okolicy brwi.
 • Analizujemy kształt twarzy, osadzenie oczu i brwi, a wszystko po to by jak najlepiej dobrać odpowiedni kształt Twoich brwi idealnie pasujący do całej twarzy.
 • Rysujemy brwi, uwzględniając wszystkie zasady prawidłowego ich osadzenia. Tworzymy rysunek, zaznaczając miejsce gdzie brew ma się zaczynać i kończyć, właściwe uniesienie łuku brwiowego oraz naturalną linię rosnących brwi.
 • Gdy mamy do czynienia z asymetrią, ukrywamy ją pod odpowiednim rysunkiem.
 • Nakładamy specjalną Brow Pasty, która pozwoli na rozprowadzenie henny w taki sposób, by linia brwi była wyraźna i idealnie wyrysowana. Ponadto prócz pomocy w wyznaczaniu kształtu i ochrony skóry wokół brwi przed zafarbowaniem, ma działanie silnie pielęgnujące i odżywcze, dzięki naturalnym olejom z kokosa, migdałów, olejowi lnianemu, rycynowemu oraz dodatkowi masła shea.
 • Nakładamy hennę w niezwykle precyzyjny sposób oraz wykonujemy najmodniejsze obecnie cieniowanie brwi (ombre)
 • Woskujemy brwi specjalnym, naturalnym woskiem Lyco. Jego elastyczność sprawia, że depilacja jest mniej bolesna i skuteczniejsza. Pozbywamy się nawet najkrótszych włosków o długości 1mm, a skóra po zabiegu pozostaje gładka i miękka.

Efekt stylizacji brwi metodą NIK MOLE utrzymuje się aż do 5 tygodni


Elan farbka do brwi

Brwi to jeden z najważniejszych elementów w makijażu oka. Dlatego zadbane, profesjonalnie wyregulowane i odpowiednio podkreślone brwi potrafią w niezwykle korzystny sposób wpłynąć na wygląd całej twarzy.Dlaczego lepsza od henny?
Trzyma się na skórze 1-2 tygodni, na włosach 3-4 tygodni.
Henna suszy włos, farba nawilża i odżywia co jest bardzo ważne!
Farba daje wyraźniejszy efekt i naturalny odcień włosa.
Całkowicie bezpieczna, również dla kobiet w ciąży.


Cennik:

Stylizacja brwi + farbowanie ELAN  40 - 59 zł

Stylizacja brwi NIKK MOLE 80 zł

Regulacja brwi 20-25,00 zł

Henna brwi  25,00 zł

Henna brwi z regulacją 40,00 zł

Henna rzęs 25,00 zł

Henna brwi i rzęs 40,00 zł

Henna całkowita z regulacją 50,00 zł


Zabieg dostępny:

Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Farbka ELAN Kraków, Żywiec

Stylizacja brwi NIKK MOLE Nowy targ

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny metoda Taffy – metoda piórkowa

 

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiedniego pigmentu w podobny sposób jaki stosuje się przy tatuowaniu. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu płaskich igieł połączonych w piórka. Są to narzędzia jednorazowe dlatego też ważną cechą całego procesu jest bezpieczeństwo i sterylność. Efekt utrzymuje się około 2-5 lat. W tym okresie barwnik stopniowo złuszcza się razem z naskórkiem. Wykorzystuje się go najczęściej w okolicy oczu, brwi i ust.

   

Czym ta metoda różni się od tradycyjnej?

Porównując metodę Taffy z tradycyjnym makijażem permanentnym, warto zaznaczyć, iż dzięki wyeliminowaniu drgających igieł, cały zabieg jest niemalże bezbolesny. Trwa on też krócej, a proces gojenia przebiega dużo szybciej. Dzięki wprowadzeniu barwników płytko pod naskórek, skóra właściwa nie zostaje uszkodzona, a przez to obrzęki są zdecydowanie mniej widoczne i znikają już po kilku godzinach.

 

 

 

Zalety makijażu permanentnego wykonanego metodą Taffy :

 • rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi

 • zminimalizowanie odczuwalnego bólu

 • bardzo mało widoczny obrzęk i krótki czas leczenia

 • długotrwały efekt, nawet do 5 lat.

 • naturalny wygląd brwi

   

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Makijaż ten to świetna okazja do poprawy wyglądu brwi zarówno dla osób zabieganych, które nie mają czasu i cierpliwości na codzienną regulację
i pielęgnację brwi, jak i tych, których brwi z różnych powodów zostały zniszczone (choroba, oparzenie itp).

 

   

 

Ile trwa zabieg makijażu permanentnego?

Zabieg trwa w zależności od partii: usta ok. 2-3 h, kreski górne oraz brwi ok. 1h, a pełen makijaż (usta, brwi, kreski) ok. 5h.

Czego należy unikać po zabiegu?

Należy unikać dotykania, drapania oraz jakichkolwiek innych czynności, które mogą podrażniać skórę, unikać mydła. Przez kolejne 2 tygodnie powinno się również zrezygnować z sauny, basenu oraz solarium. W przypadku kresek górnych i dolnych dobrze nosić okulary przeciwsłoneczne w słoneczne dni.
Należy pilnować, aby strupki były odpowiednio natłuszczone. Warto zaopatrzyć się w maści z witaminą A lub pospolitą wazelinę.

Po jakim czasie należy wykonać poprawki dla utrzymania efektu?

W zależności od przyswojenia się pigmentu w skórze należy wykonać 1-2 poprawki po 2 lub 3 tygodniach od wykonania zabiegu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Uczulenie na jakikolwiek składnik barwnika, ciąża, opryszczka w fazie czynnej, łuszczyca, leki sterydowe, zbyt silna nadwrażliwość na ból

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to wyjątkowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi, który zwiększa wyrazistość spojrzenia: optycznie powiększa oczy, zagęszcza rzęsy i podkreśla linię brwi sprawiając wrażenie większej ilości włosków. Uwydatnia również zmysłowość ust poprzez nadanie bardziej wyrazistego koloru, delikatne wizualne powiększenie. Wszystko to w sposób niezwykle naturalny, prosty, trwały. Zabieg polega na precyzyjnym wprowadzeniu pigmentu w naskórek. Barwnik jest następnie magazynowany w przestrzeni międzykomórkowej.

Jak długo trwa zabieg?

Długość trwania zabiegu zależy od obszaru, który poddawany jest zabiegowi: usta ok. 2-3 godziny,

brwi 1,5 -2 godziny, kreski górne, dolne od 1,5 do 3 godzin.

Co się odczuwa podczas zabiegu?

Podczas zabiegu odczuwalny jest delikatny ból, który można porównać do pocierania skóry szorstkim przedmiotem. Na godzinę przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca EMLA.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się od 3 do 5 lat. Przez ten czas, w procesie naturalnego złuszczania naskórka, dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika co powoduje, że efekt zabiegu równomiernie zanika.

Jakie są skutki uboczne zabiegu i jak szybko ustępują?

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Czy zabieg należy powtarzać?

Po dziesięciu dniach od wykonania pierwszego zabiegu wykonuje się na korektę, podczas której uzupełniany jest wyłuszczony barwnik.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

W przypadku makijażu ust na trzy dni przed zabiegiem i trzy dni po nim należy przyjmować lek zalecony przez lekarza, który uchroni pacjentkę przed wirusem opryszczki.

O czym należy pamiętać po zabiegu?

Przez tydzień po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny, solarium oraz należy unikać słońca, chroniąc twarz, a szczególnie usta, przy użyciu preparatów o wysokim faktorze.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Ciąża, niektóre choroby (na przykład cukrzyca, łuszczyca), długotrwałe przyjmowanie silnych leków sterydowych, infekcja.

   

Kreska dolna

Kreska górna


Cena:

Brwi metoda piórkowa 850- 1100 zł

Kreski górne zagęszczające rzęsy 500 zł

Kreska dekoracyjna powieka górna 600,00 zł

Kreska powieka dolna 500,00 zł

Kontur ust 600,00 zł

Kontur ust z cieniowaniem 800,00 zł

Pełne usta 1000,00 zł

Korekta po nieudanym makijażu - cena zabiegu plus korektor -  150-250 zł

Poprawa do roku : 70 % ceny (-30% rabatu)

Do 2 lat : 85% ceny (-15% rabatu)

Do 3 lat : 90% ceny (-10% rabatu)

Po 3 latach : 100% ceny

Od 3 miesięcy do 6 miesięcy po zabiegu - 250 zł za każde dopełnienie

Wydłużenie kresek górnych - 150 zł

Pogrubienie kresek do 6 miesięcy po zabiegu - 250 zł

Pieprzyki  - 200 zł


Zabieg dostępny:

Makijaż Permanentny Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Boto Fill

Czym jest boto fill?

To profesjonalny preparat o dużej aktywności dermatologicznej, działający w określony sposób na biochemiczne mechanizmy skurczów. Stosuje się go głównie na okolice oczu i ust, gdyż są to miejsca najbardziej narażone na zmiany w układzie skóry, które mogą być spowodowane mimiką twarzy. Gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek, skutecznie eliminuje cienie i opuchnięcia pod oczami. Jest zabiegiem bezpiecznym, nie wywołującym powikłań. Działanie zabiegu polega na zmniejszeniu częstotliwości skurczów mięśni - efekt botoksu, co zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek a także redukuje już istniejące. Skóra staje się wygładzona, napięta, nawilżona a zasinienia i opuchnięcia oczu wyraźnie zredukowane. Preparat ten w swoim składzie zawiera cztery bio-peptydy najnowszej generacji, jeden pochodny kurary i trzy pochodzenia biotechnologicznego. Zastosowanie produktu na zmarszczki mimiczne oraz cienkie linie zmarszczek wyraźnie wpływa na poprawę estetyczną skóry, a także w sposób znaczący i długotrwały redukuje skurcz komórek mięśniowych. W efekcie skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Co ważne, zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów.

Działanie:

- Wyraźne zmniejszenie siły skurczów mięśni

- Eliminacja cienkich linii zmarszczek

- Wygładzenie zmarszczek mimicznych

- Skóra staje się wyraźnie odmłodzona i wygładzona

 

Składniki aktywne wykorzystane w preparacie Boto Fill:

ARGIRELINE (HEXAPEPTYD-8): Celem działania jest związek białkowy tak jak w przypadku botoksu, jednakże mechanizm działania substancji jest zupełnie inny. Wchodzi ona w reakcję z białkami z grupy SNARE destabilizując je. Sygnał biochemiczny prowadzący do skurczu mięśni nie uwalnia się i następuje ich rozkurcz.

LEUPHASYL (PENTAPEPTYD-18): Nowy pentapeptyd, który naśladuje mechanizm działania enkefaliny. Połączenie tego peptydu biomimetycznego z receptorem enkefaliny pozwala na zredukowanie pobudliwości neuronów.

SNAP 8 (HEPTAPEPTYD-1): Działa na poziomie błony postsynaptycznej jako antagonista receptora nikotynowego- acetylocholiny (nmAChR). Blokuje uwalnianie jonów sodowych poprzez hamowanie skurczów mięśni.

INYLINE (PENTAPEPTYD-3): Oddziałuje na błonę postsynaptyczną hamując kompleks Agryny/MASC zapobiegając grupowaniu się receptorów AChR. Nie pozwala to na wytworzenie fazy biochemicznej postsynaptycznej, a w konsekwencji prowadzi do wyraźnej redukcji zmarszczek mimicznych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:  alergie skórne, skłonność do powstawania bliznowców, stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy), ciąża, karmienie piersią, stan po krioterapii (do 6 miesięcy), choroby autoimmunologiczne, skóra podrażniona, uszkodzona, ciężkie postacie trądziku-wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej.


Cena:

139 zł


Zabieg dostępny:

Botolift Kraków, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg