Gemini V - twarz

Czym jest Gemini V?


Liporadiologia to urządzenie które prezentuje najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i walkę z cellulitem, a także zapewniająca efekty ujędrnienia i poprawy owalu twarzy.
Uzyskanie tak wysokiej skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu najnowszych technologii

  • Fale Radiowe
  • Laser Biostymulacyjny
  • Lipokawitacja ultradźwiękowa
  • Vacum
  • Mechaniczny masaż profilowanymi rolkami


Przy zabiegu na twarz wykorzystujemy  głowice, która emituje Fale Radiowe.
Gemini V to zabieg odmładzający, który poprawia kondycję skóry twarzy. Urządzenie emituję fale RF ( Radio Freqency), które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je do pierwotnej długości powodując, że skóra odzyskuje elastyczność i napięcie, a zmarszczki zostają wygładzone Gemini V posiada również funkcję mechanicznego masażu  próżniowego który wpływa pozytywnie na problemy związane z wiotkością skóry. Pobudza fibroblasty do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, przyspiesza procesy przemiany materii oraz zwiększa przepływ krwi i limfy.

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu Liporadiologia Gemini V?
Zabieg Lipradiologii nie tylko niweluje efekty starzenia, ale działa również zapobiegawczo zwiększając gęstość i odporność skóry.
Gemini V poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe. Dzięki Gemini V można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal. Gemini V zmniejsza „worki” pod oczami i „kurze łapki” oraz redukuje zanieczyszczenia, rozszerzonych porów i stanów zapalnychIlu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Terapia Gemini wymaga przeprowadzenia serii zabiegów. Ich ilość zależy od oceny kondycji i właściwości skóry. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 10 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.

Jak działa  Liporadiologia Gemini V?

Zabieg polega na odpowiednim dawkowaniu fal radiowych, których energia zamieniana jest na ciepło. Przy temperaturze około 40 stopni zwiększa się ukrwienie skóry, dotlenienie i odżywienie komórek. Dzięki temu komórki pobudzane są do produkcji kolagenu warunkującego jędrność i elastyczność skóry.

Jak wygląda zabieg?

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i diagnozę skóry. Analizujemy i doradzamy pielęgnację co pozwoli nam osiągnąć lepsze efekty zabiegu.
Zabieg wykonujemy nakładając bardzo cienką warstwę żelu lub oliwki, dobieramy odpowiednią głowicę,  parametry i przystępujemy do zabiegu.

Jak długo trwa zabieg  Liporadiologii ?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Zabieg jest całkowicie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego.
Jak postępować po zabiegu?Po przeprowadzeniu zabiegu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.


Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Uzupełnieniem zabiegu może być nałożenie maseczki z  alg morskich oraz kuracja z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Liporadiologii są: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, żylaki, naczynka, stwardnienie rozsiane, oparzenia, przerwanie ciągłości skóry.


Czy zabieg  Liporadiologi  jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg Liporadiologi przeznaczony jest dla osób po 25. roku życia. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych.


Cena:

twarz - 190 zł

oczy - 150 zł


Zabieg dostępny:

 Liporadiologia Gemini V Kraków, Nowy Targ

Villa Dermatica

Umów się na zabieg