Marine Collagen - NOWOŚĆ

Czym jest zabieg Marine Collagen?

Zabieg opiera się na głębokim nawilżeniu i wygładzeniu zmarszczek. Żyjąc w zanieczyszczonym środowisku, oraz przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażeni jesteśmy na odwodnienie naskórka, a co za tym idzie, z przedwczesnym starzeniem się skóry. Marine Collagen Treatment to intensywny zabieg nawilżający na "pierwsze zmarszczki" z użyciem maski nasyconej wysokim koncentratem naturalnego rozpuszczalnego kolagenu. Zabieg neutralizuje uczucie nadmiernego, napięcia, stymuluje produkcję nowych włókiem kolagenu, małe zmarszczki spowodowane przesuszeniem skóry natychmiast znikają, a skóra odzyskuje komfort, gładkość i blask. Zawartość składników aktywnych ( Native Marine Collagene Complex, glikopeptydy z soi, czerwona alga Palmaria Palmata) sprawia, że skóra już po pierwszym zabiegu jest rozświetlona, doskonale nawilżona i sksamitnie gładka.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Marine Collagen ?

Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej głębokiego nawilżenia.

Składniki aktywne zawarte w zabiegu?

  • Kolagen zwierzęcy pochodzenia cielęcego
  • Marine Collagen Complex - połączenie peptydów morskiego kolagenu ze skóry rekina - żarłacza (HMW - duże mlekuły kolagenu o działaniu wygładzającym) i peptydów kolagenu uzyskanych w procesie biotechnologicznym na bazie naturalnych składników (LMW - małe molekuły kolagenu o działaniu nawilżającym i wypełniającym)
  • Glikopeptydy z soi - stymulują namnażanie się fibroblastów i produkcję kolagenu, chronią przed działaniem wolnych rodników
  • Palmaria Palmeta - czerwona alga bogata w żelazo, witaminy (m. in w witaminę c) i aminokwasy - stymulator komórkowy, hamuje fotostarzenie się komórek
  • Aloes zwyczajny - nawilża, regeneruje, wspiera działanie fibroblastów

Jaka jest częstotliwość wykonywania zabiegów?

Zabieg mozna wykonywać w serii 6-12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu, lub jako zabieg bankietowy.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu to : Uczulenie na składniki zawarte w preparatach, skóra trądzikowa, powierzchniowe uszkodzenia naskórka.


Cena:

Marine Collagen - 280 zł


Zabieg dostępny:

Marine Collagen Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg