PRX - T33

Czym jest zabieg PRX - T33?

Wyjątkowy peeling łączący w sobie moc - TCA 33% (kwas trójchlorooctowy) + H2o2 (nadtlenek wodoru) i kwas kojowy

Pozwala uzyskać spektakularne efekty bez uszkodzeń skóry.  Stymuluje wzrost wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów. Dodatkowo w połączeniu z kwasem kojowym 5% wykazuje działanie rozjaśniające.

 

Jakie są wskazania do zabiegu?

Rewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu i innych okolic ciała. Fotostarzenie, spadek gęstości skóry u pacjętów w średnim wieku i zaawansowanym wieku, rozstępy, świeże blizny potrądzikowe, melasma i przebarwienia.

Jakie efekty możemy uzyskać po zabiegu PRX - T33?

  • Ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry
  • Redukcja blizn potrądzikowych i rozstępów
  • Opóźnienie procesów starzenia się skóry
  • Redukcja przebarwień

Ile zabiegów należy wykonać?

Ilość zabiegów potrzebnych do osiągnięcia oczekiwanego efektu jest zróżnicowana, zależy od wielu czynników i jest ustalana indywidualnie po bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem. Ilość zabiegów w serii zależna jest od obszaru i problemu - przykładowo w przypadku rewitalizacji twarzy i szyi wykonujemy 1 -5 zabiegów w cyklu, w odstępach tygodniowych, natomiast w przypadku rozstępów wykonujemy 5- 15 zabiegów w całym cyklu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Jak przebiega zabieg PRX - T33?

Preparat w postaci żelowej nakładamy na dany obszar zabiegowy w kilku warstwach. Po zakończeniu preparat zmywamy wodą. Pomimo wysokiej aktywności biologicznej, zabieg jest dla pacjenta praktycznie bezbolesny.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są : podrażniona skóra i skóra skłonna do podrażnień, łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry, aktywna łuszczyca, alergia na kwas kojowy, alergia na lateks, ciąża i okres karmienia piersią, wypryski skórne, infekcje w tym opryszczka, leczenie retionoidami 

Czy mogą wystąpić jakieś skutki uboczne?

Ewentualne skutki uboczne , które mogą wystąpić u nielicznych pacjentów po zabiegu to: złuszczanie, rumień, suchość skóry, swędzenie, miejscowy stan zapalny.

Czy zabieg PRX - T33 można łączyć z innymi zabiegami?

Aby jeszcze wzmocnić efekty zabiegu, zalecane jest łączenie zabiegu PRX z mikronakłuwaniem lub z mezoterapią igłową - dzięki temu możemy uzyskać jeszcze lepszy efekt restrukturyzacji skóry, liftingu i ujędrnienia.

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

Dla bezpieczeństwa pacjenta oraz otrzymania jak najlepszych wyników terapii po zabiegu nie należy opalać się przez 4 tygodnie, wskazane jest stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF co najmniej 30 oraz intensywne nawilżenie skóry. Nie stosować kremów z AHA przez 14 dni oraz nie zdrapywać łuszczącego się naskórka. Makijaż można nałożyć kilka godzin po zabiegu (najlepiej po 24 godzinach.)


Cena:

PRX twarz - 359 zł

PRX twarz + szyja - 400 zł

PRX twarz + szyja + dekolt - 559 zł

PRX z mikronakłuwaniem - do każdego zabiegu - 100 zł


Zabieg dostępny:

Zabieg PRX - T33 Kraków , Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg