Beauty Hydration Ritual

Czym jest zabieg Beauty Hydration Ritual ?

Zabieg nawilżająco - upiększając. Zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry potrzebującej nawilżenie. Szczególnie polecany wczesną wiosną, po okresie grzewczym, a także latem, gdy skóra jest przesuszona oraz po solarium. Zabieg uzupełnia niedobór wody w naskórku, pomaga odbudować płaszcz wodono - lipidowy, poprawić nawilżenie i elastyczność skóry.

Jak działa zabieg - składniki aktywne?

  • Kompleks Save Bleue - ekskluzywne składniki z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry, oraz zamknięty dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka
  • Hydra - diffusine - egzopolisacharydy z Burkholderia Caribensis (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które mają właściwości dromadzenia wody) - stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych) odpowiedzialnych za transport wody ze skóry właściwej do naskórka.
  • Hyalurophyline - ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje proces zatrzymania wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego.
  • Lumisource - extrakt z Candida Satoana (grzyb, który jest obecny w florze bakteryjnej skóry, wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę
  • Kwas hialuronowy - wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie

Jaka jest częstotliwość wykonania zabiegu?

Jest to zabieg bankietowy

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazania do zabiegu: skóra trądzikowa, uczulenie na składniki zawarte w preparatach, powierzchniowe uszkodzenie naskórka.


Cena:

Beauty Hydration Ritual - 140 zł


Zabieg dostępny:

Zabieg Beauty Hydration Ritual Thalgo Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg