Pielęgnacja oczu

Cennik

Regulacja brwi 10,00 zł

Henna brwi  15,00 zł

Henna brwi z regulacją 25,00 zł

Henna rzęs 15,00 zł

Henna brwi i rzęs 25,00 zł

Henna całkowita z regulacją 35,00 zł

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny metoda Taffy – metoda piórkowa

 

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiedniego pigmentu w podobny sposób jaki stosuje się przy tatuowaniu. Zabieg ten wykonuje się przy użyciu płaskich igieł połączonych w piórka. Są to narzędzia jednorazowe dlatego też ważną cechą całego procesu jest bezpieczeństwo i sterylność. Efekt utrzymuje się około 2-5 lat. W tym okresie barwnik stopniowo złuszcza się razem z naskórkiem. Wykorzystuje się go najczęściej w okolicy oczu, brwi i ust.

 

   

 

Czym ta metoda różni się od tradycyjnej?

 

Porównując metodę Taffy z tradycyjnym makijażem permanentnym, warto zaznaczyć, iż dzięki wyeliminowaniu drgających igieł, cały zabieg jest niemalże bezbolesny. Trwa on też krócej, a proces gojenia przebiega dużo szybciej. Dzięki wprowadzeniu barwników płytko pod naskórek, skóra właściwa nie zostaje uszkodzona, a przez to obrzęki są zdecydowanie mniej widoczne i znikają już po kilku godzinach.

 

 

 

 

 

Zalety makijażu permanentnego wykonanego metodą Taffy :

 • rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi

 • zminimalizowanie odczuwalnego bólu

 • bardzo mało widoczny obrzęk i krótki czas leczenia

 • długotrwały efekt, nawet do 5 lat.

 • naturalny wygląd brwi

   

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Makijaż ten to świetna okazja do poprawy wyglądu brwi zarówno dla osób zabieganych, które nie mają czasu i cierpliwości na codzienną regulację
i pielęgnację brwi, jak i tych, których brwi z różnych powodów zostały zniszczone (choroba, oparzenie itp).

 

   

 

Ile trwa zabieg makijażu permanentnego?

Zabieg trwa w zależności od partii: usta ok. 2-3 h, kreski górne oraz brwi ok. 1h, a pełen makijaż (usta, brwi, kreski) ok. 5h.

 

Czego należy unikać po zabiegu?

Należy unikać dotykania, drapania oraz jakichkolwiek innych czynności, które mogą podrażniać skórę, unikać mydła. Przez kolejne 2 tygodnie powinno się również zrezygnować z sauny, basenu oraz solarium. W przypadku kresek górnych i dolnych dobrze nosić okulary przeciwsłoneczne w słoneczne dni.

Należy pilnować, aby strupki były odpowiednio natłuszczone. Warto zaopatrzyć się w maści z witaminą A lub pospolitą wazelinę.

 

Po jakim czasie należy wykonać poprawki dla utrzymania efektu?

W zależności od przyswojenia się pigmentu w skórze należy wykonać 1-2 poprawki po 2 lub 3 tygodniach od wykonania zabiegu.

 

Przeciwwskazania:

 • uczulenie na jakikolwiek składnik barwnika

 • ciąża

 • opryszczka w fazie czynnej

 • łuszczyca

 • leki sterydowe

 • zbyt silna nadwrażliwość na ból

   

   

   

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to wyjątkowy rodzaj makijażu oczu, ust i brwi, który zwiększa wyrazistość spojrzenia: optycznie powiększa oczy, zagęszcza rzęsy i podkreśla linię brwi sprawiając wrażenie większej ilości włosków. Uwydatnia również zmysłowość ust poprzez nadanie bardziej wyrazistego koloru, delikatne wizualne powiększenie. Wszystko to w sposób niezwykle naturalny, prosty, trwały. Zabieg polega na precyzyjnym wprowadzeniu pigmentu w naskórek. Barwnik jest następnie magazynowany w przestrzeni międzykomórkowej.

Jak długo trwa zabieg?

Długość trwania zabiegu zależy od obszaru, który poddawany jest zabiegowi: usta ok. 2-3 godziny,

brwi 1,5 -2 godziny, kreski górne, dolne od 1,5 do 3 godzin.

Co się odczuwa podczas zabiegu?

Podczas zabiegu odczuwalny jest delikatny ból, który można porównać do pocierania skóry szorstkim przedmiotem. Na godzinę przed zabiegiem nakładana jest maść znieczulająca EMLA.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się od 3 do 5 lat. Przez ten czas, w procesie naturalnego złuszczania naskórka, dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika co powoduje, że efekt zabiegu równomiernie zanika.

Jakie są skutki uboczne zabiegu i jak szybko ustępują?

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Czy zabieg należy powtarzać?

Po dziesięciu dniach od wykonania pierwszego zabiegu wykonuje się na korektę, podczas której uzupełniany jest wyłuszczony barwnik.

Jak należy przygotować się do zabiegu?

W przypadku makijażu ust na trzy dni przed zabiegiem i trzy dni po nim należy przyjmować lek zalecony przez lekarza, który uchroni pacjentkę przed wirusem opryszczki.

O czym należy pamiętać po zabiegu?

Przez tydzień po zabiegu nie można korzystać z basenu, sauny, solarium oraz należy unikać słońca, chroniąc twarz, a szczególnie usta, przy użyciu preparatów o wysokim faktorze.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Ciąża, niektóre choroby (na przykład cukrzyca, łuszczyca), długotrwałe przyjmowanie silnych leków sterydowych, infekcja.

 


Cena

Brwi wypełnienie 750,00 zł

Brwi metoda piórkowa 650 zł

Kreski górne zagęszczające rzęsy 350 zł

Kreska powieka górna 450,00 zł

Kreska powieka dolna 350,00 zł

Kontur ust 500,00 zł

Kontur ust z cieniowaniem 700,00 zł

Pełne usta 900,00 zł

Korekta po nieudanym makijażu- cena zabiegu plus 150- 250 zł korektor.

 

Poprawa do roku - 70 % ceny

Do 2 lat - 85% ceny

Do 3 lat - 90% ceny, po 3 latach - 100% ceny

Od 3 miesięcy do 6 miesięcy po zabiegu - 250 zł za każde dopełnienie

Wydłużenie kresek górnych - 150 zł

Pogrubienie kresek do 2 miesięcy po zabiegu - 250 zł

Pieprzyki  - 200 zł

 


Zabieg dostępny:

Makijaż Permanentny Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Eneer Peel EL

Czym jest Enerpeel EL?

Enerpeel EL® jest zabiegiem na bazie kwasów i jest stworzony do jego wykonywania w delikatnej okolicy oczu oraz ust. Substancja złożona z mieszanki kwasów ma postać żelu, który nie rozpływa się. Dlatego też, nie ma ryzyka zmieszania się kwasu z błoną oka, czy też błonami wewnątrz jamy ustnej. Celem jest regeneracja oraz odmłodzenie delikatnych obszarów skóry wokół ust oraz wokół oczu.

Jak działa Enerpeel EL?

Zabieg Enerpeel EL® jest procedurą, której celem jest regeneracja oraz odmłodzenie delikatnych obszarów skóry wokół ust oraz wokół oczu. Przeprowadzany jest w trzech następujących po sobie etapach:
- etap pierwszy mający na celu przygotowanie skóry do absorpcji preparatu właściwego;
- etap drugi, podczas którego aplikowany jest monofazowy żel za pomocą specjalnego aplikatora przypominającego gruby flamaster, zakończony materiałem gąbczastym;
- etap trzeci, polegający na neutralizowaniu obszaru zabiegowego 12% roztworem argininy. Odpowiednie przygotowanie skóry wokół oczu oraz ust dodatkowo czyni zabieg bezpiecznym, ponieważ zakwaszony roztwór wody i alkoholu może dobrze przygotować obszary skóry i sprawić, iż będą one równomiernie absorbować mieszankę kwasów.

Jak wygląda zabieg?

Etap pierwszy zabiegu - wyżej wymienione obszary są równomiernie pocierane chusteczkami nasączonymi specjalnymi płynami.

Etap drugi - nakładany jest produkt właściwy, czyli mieszanka kwasów (kwasu mlekowego oraz trójchlorooctowego). Produkt znajduje się w specjalnym aplikatorze, na który wystarczy nacisnąć, a na gąbczastym zakończeniu pojawia się odpowiednia jego ilość. Preparat jest nakładany tak, aby na skórze powstała jego jednolita warstwa.

Etap trzeci - neutralizacja polega na usunięciu wszelkiego nie wchłoniętego preparatu za pomocą wacika oraz przetarciu tego obszaru specjalnym preparatem neutralizującym.

Co będziesz odczuwać po zabiegu?

Po zabiegu nie występują żadne objawy uboczne, które by ograniczały normalną aktywność pacjenta. Sporadycznie przez 2-3 dni może wystąpić delikatny rumień i drobnopłatkowe złuszczanie, przez kilka tygodni należy unikać słońca i stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym. Między zabiegami stosuje się dodatkowe produkty, które stanowią niezbędne uzupełnienie kuracji

Jak postępować po zabiegu po zabiegu?

Ważne jest, aby skórę utrzymywać w dobrym stanie, stosując odpowiednie kosmetyki. Powinno stosować się kremy neutralizujące i łagodzące. Można również nawilżać skórę kremami zawierające filtry UV.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: ekspozycja skóry na słońce (bardzo słoneczne lato), alergie skórne, aktywna opryszczka, skłonność do powstawania bliznowców, stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy), ciąża, karmienie piersią, liczne znamiona melanocytowe, liczne teleangiektazje, stan po krioterapii (do 6 miesięcy), choroby autoimmunologiczne, skóra podrażniona, uszkodzona, ciężkie postacie trądziku-wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej, doustna terapia pochodnymi wit. A (Roaccutane)-wymagana co najmniej półroczna przerwa.


Cena:

180 - 200 zł


Zabieg dostępny:

Kraków, Nowy Targ, Żywiec

 

Botolift

Czym jest botolift?

To wysokiej jakości bioaktywny zabieg do intensywnego odmłodzenia skóry wokół oczu oraz zapobiegania skutkom biologicznego starzenia i fotostarzenia się skóry. Gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek, skutecznie eliminuje cienie i opuchnięcia pod oczami. Jest zabiegiem bezpiecznym, nie wywołującym powikłań. Działanie zabiegu polega na zmniejszeniu częstotliwości skurczów mięśni - efekt botoksu, co zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek a także redukuje już istniejące. Skóra staje się wygładzona, napięta, nawilżona a zasinienia i opuchnięcia oczu wyraźnie zredukowane.

Do zabiegu stosujemy:

Neew Peel Eyes, który jest przeznaczony do delikatnej skóry okolic oczu. Zawiera rezweratrol w połączeniu z PHAs tj. Kwas laktobionowy i glukonolakton oraz dwa specyficzne AHA tj. Kwas migdałowy i kwas jabłkowy, które wyróżniają się wśród innych kwasów swymi unikatowymi właściwościami. Polepsza nawilżenie skóry, przeciwdziała degeneracyjnej aktywności wolnych rodników w różnych obszarach struktur komórkowych.

Botomix Fluid, preparat o działaniu podobnym do działania botoxu. Łączy w swym składzie trzy najnowsze peptydy: pierwszy, uzyskiwany z reprodukcji jadu żmij vipera templare, drugi z kurary, silnej trucizny roślinnej oraz trzeci pochodzenia biotechnologicznego. Substancję te dzięki odmiennym , lecz synergicznym mechanizmom biochemicznym, wspomagają redukcję skurczów mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za zmarszczki mimiczne wokół oczu , wyraźnie redukując głębokość i wyrazistość zmarszczek.

Rejuven Gel bogaty w nowatorskie peptydy i specyficzne substancje aktywne, które dzięki różnym ale synergicznym mechanizmom działania, silnie aktywują nowa produkcje kolagenu, elastyny i GAG.  Ponadto wspomagają redukcję worków pod oczami oraz wyrównuje koloryt . Rejuven jest produktem, który ma fundamentalne znaczenie w procesie odmłodzenia i odbudowania całej struktury wokół oczu. Poprawia gęstość, jędrność i elastyczność skóry.

Mini lift Cream to aktywny krem, zawierający kwas liponowy, melatoninę oraz kompleks biologicznie czynny, mający zdolności natychmiastowego przywrócenia optymalnego, powierzchniowego i głębokiego nawilżenia skóry. Produkt wspomaga procesy regeneracji na poziomie skóry właściwej i naskórka. W szerokim zakresie zapobiega i przeciwdziała zniszczeniom spowodowanym przez działanie wolnych rodników oraz przez procesy glikacji. Bezpośrednio po zastosowaniu kremu, pojawia się piękny i trwały efekt liftingu kosmetycznego. Skóra pozostaje nawilżona, jędrna i wygładzona

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:  alergie skórne, skłonność do powstawania bliznowców, stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy), ciąża, karmienie piersią, stan po krioterapii (do 6 miesięcy), choroby autoimmunologiczne, skóra podrażniona, uszkodzona, ciężkie postacie trądziku-wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej.


Cena:

80 zł


Zabieg dostępny:

Botolift Kraków, Nowy Targ, Żywiec