Peeling kawitacyjny

Czym jest peeling kawitacyjny?

Ultradźwięki jest to jedna z najnowocześniejszych technologii, oparta na zastosowaniu fali akustycznej o różnych częstotliwościach do przeprowadzania zabiegów poprawiających kondycję skóry, oraz spowalniająca proces starzenia. Terapia ultradźwiękami jest nieinwazyjna, całkowicie bezpieczna, łagodna, zwiększa skuteczność i podnosi jakość zabiegów, a także potęguje działanie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

Jak wygląda zabieg?

Do peelingu kawitacyjnego wykorzystywany jest aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe. Szpatułkę jego zakończenia przesuwa się po zwilżonej skórze - powstają mikroskopijne pęcherzyki, które rozbijają martwy naskórek.  Regeneracja i oczyszczenie jest delikatne, ale głębokie i dokładne.

 

Jakie efekty daje?

Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii. Głębokie oczyszczenie porów pozwala na lepszą wymianę jonów i natlenienie skóry, przygotowuje skórę do wszelkich kosmetycznych aplikacji, odbywa się naturalna, głęboka penetracja produktów bez zastosowania prądu, efekt wzbudzonej energii powoduje, że poziom melaniny spada, a odbarwienia i skazy cery znikną.

 

Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?

Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są: nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, ciążą, niewydolność krążenia, stany gorączkowe, ciężki stan ogólny, obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (rozrusznik serca, aparat na zęby), nerwica wegetatywna znacznego stopnia, osteoporoza


Cena:

Peeling kawitacyjny- 89 zł

Peeling kawitacyjny jako dodatek do zabiegu - 35 zł

Peeling kawitacyjny z sonoforezą i maską: 139 zł


Zabieg dostępny:

Peeling Kawitacyjny Kraków, Nowy Targ, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg