Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego

Na czym polega zabieg lipolizy iniekcyjnej wzgórka łonowego?

Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego polega na modelowaniu okolicy intymnej poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczowej wzgórka łonowego.

Jak wygląda zabieg lipolizy iniekcyjnej wzgórka łonowego?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej wzgórka łonowego ,polega na wstrzyknięciu  preparatu Aqualyxu za pomocą serii zastrzyków wykonywanych cienką igłą, substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych czyli adypocytów. W miejscu wstrzyknięcia powstaje lekki kontrolowany stan zapalny tkanki tłuszczowej. Obrzęknięte adypocyty pękają.Uwolnione z nich tłuszcze przechodzą do krwi a wraz z nią do wątroby, gdzie są rozkładane a następnie wydalane z organizmu.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej np. po zbyt intensywnym odchudzaniu, po przebytych cięciach cesarskich, a także innych operacjach z blizną nad spojeniem łonowym, posiadające charakterystyczne wybrzuszenie wzgórka łonowego, które wyraźnie odznacza się na przylegających ubraniach.

Ile trwa zabieg i czy jest bolesny?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej jest bardzo szybki trwa około 15 minut, wykonywany jest przez lekarza , jest w pełni bezpieczny i nie wymaga przygotowania pacjenta w domu. Zabieg jest bezbolesny wykonywany w znieczuleniu.

Jakich efektów należy się spodziewać?

Najlepsze efekty po lipolizie iniekcyjnej to zazwyczaj utrata 4-5 cm. w obwodzie w miejscu podania preparatu. Utrata centymetrów związana jest głównie z nagromadzoną tkanką tłuszczową oaz z ilością przeprowadzonych zabiegów. W przypadku niewielkiej  ilości tkanki tłuszczowej wystarczy 1 do 2 zabiegów. Jeśli natomiast tkanka jest gruba i obfita, ilość zabiegów musi być zdecydowanie większa. Dolegliwości takie jak niewielki obrzęk, siniaki, zaczerwienienie, swędzenie występujące w następstwie zabiegu ustępują zazwyczaj w ciągu 4-5 dni.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Ostre infekcje okolicy intymnej, ciąża, karmienie piersią, zaburzenia miesiączkowania, choroby autoimmunologiczne, ciężkie choroby wątroby i nerek, zła krzepliwość krwi, stałe stosowanie aspiryny oraz innych leków przeciwzakrzepowych.


Cena:

Lipoliza wzgórka łonowego-500-600 zł


Zabieg dostępny:

Lipoliza iniekcyjna wzgórka łonowego Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg