Modelowanie i rewitalizacja warg sromowych

Na czym polega zabieg modelowania/powiększania i rewitalizacji warg sromowych większych?

Modelowanie warg sromowych większych jest to zabieg służący nie tylko estetyce okolic intymnych, ale również działający ochronnie na narządy głębiej położone, ograniczający zakażenia, podrażnienia, otarcia.

Jak wygląda zabieg modelowania/powiększania i rewitalizacji warg sromowych większych?

Modelowanie/wypełnienie warg sromowych polega na wstrzyknięciu preparatu na bazie kwasu hialuronowego, powodującego ich powiększenie - uwypuklenie. Wprowadza się preparat DESIRIAL za pomocą kaniuli w wargi sromowe większe i rozprowadzeniu go po powierzchni objętej zabiegiem. Ilość preparatu dostosowywana jest do planowanych rezultatów. Zwykle podaje się po 1 ml na każdą stronę okolicy zabiegowej. DESIRIAL to pierwsza na świecie linia resorbowalnych implantów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego produkowanego z wykorzystaniem opatentowanej technologii IPN-Like i dodatkiem antyoksydantu - w celu nawilżenia okolic intymnych, rewitalizacji warg sromowych większych, przywrócenie ich elastyczności, jak również zwiększenia ich objętości. Kwas hialuronowy zawarty w preparacie DESIRIAL wzbogacony został o naturalny antyoksydant - mannitol, który dodatkowo chroni go i przedłuża jego działanie.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Przeznaczony jest dla kobiet w każdym wieku. Działa zarówno w przypadku zmian anatomicznych, jak i problemów związanych z utratą wagi, zmniejszeniem objętości komórek tłuszczowych w okolicach intymnych oraz zmian zachodzących z wiekiem czy w wyniku przebytych chorób.

Ile trwa zabieg oraz czy jest bolesny?

Zabieg jest bezbolesny, przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 30 minut. Po ustąpieniu znieczulenia może pojawić się niewielki dyskomfort. Nie przewiduje się żadnych specjalnych ograniczeń ani zaleceń po zabiegu. Pacjentka wraca do swoich codziennych czynności bezpośrednio po jego wykonaniu.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Po zabiegu możemy się spodziewać zwiększenia objętości warg sromowych większych, zmiany ich kształtu oraz napięcia skóry. Efekty widoczne są już po pierwszym tygodniu od wstrzyknięcia preparatu. Kwas hialuronowy dodatkowo nawadnia skórę i śluzówki oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, przyczyniając się do "odmłodzenia" obszarów poddanych terapii. Efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat, o kontynuacji terapii decyduje lekarz.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazania: ciąża, stany zapalne okolicy zabiegowej,infekcji w okolicy podania preparatu.


Cena:

Powiększenie warg sromowych większych kwasem hialuronowym - 1050 zł

Zwiększenie wzgórka łonowego - 1050 zł


Zabieg dostępny:

Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg