Nici Vaginal Narrower - odmłodzenie okolic krocza

Na czym polega zabieg odmłodzenia okolic krocza nićmi Vaginal Narrower?

Zabieg typu lifting krocza przy użyciu nici Vaginal Narrower stosowany jest w przypadkach defektów kosmetyczno- funkcjonalnych związanych ze zbyt szerokim wejściem do pochwy. Najczęściej jest to wynikiem porodów drogami natury oraz nacięciem i szyciem krocza. Wskazaniem do zabiegu liftingu krocza jest pogorszenie jakości życia seksualnego w związku ze zbyt "luźnym" wejściem do pochwy, czemu towarzyszy zazwyczaj defekt kosmetyczny krocza. Niekiedy zabieg ten stosowany jest również u kobiet, które nie rodziły drogami natury lub przebyły poród naturalny bez cięcia/pęknięcia krocza. Często również pacjentki z szerokim wejściem  do pochwy skarżą się na uczucie ciągłej zwiększonej ilości wydzieliny, która drażni okolicę sromu, powodując otarcia czy wtórne nadkażenia okolicy zewnętrznych narządów płciowych. Vaginal Narrower ten problem skutecznie likwiduje.

Jak wygląda zabieg nićmi Vaginal Narrower?

Do zabiegu używa się specjalnej opatentowanej nici Vaginal Narrower. Drobne haczyki umieszczone na nitce w znakomity sposób pomagają uzyskać efekt liftingu tkanek krocza. Zabieg Vaginal Narrower jest procedurą minimalnie inwazyjną, która może być przeprowadzona w ramach chirurgii jednego dnia. Nić umieszcza się w tkankach przez małe nacięcia cienkimi szwami. Najczęściej w tkankach krocza osadza się jedną nić - to wystarczy, aby uzyskać pożądany efekt. Jedynie cięższe defekty tkanek wymagają użycia dwóch nici.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet do 60 roku życia, przy porodowych defektach anatomiczno - funkcjonalnych krocza, luźnym wejściu do pochwy oraz obniżeniu napięcia tkanek krocza.

Ile trwa zabieg oraz czy jest bolesny?

Jego ogromną zaletą jest to, że nie ma potrzeby hospitalizacji ani zastosowania znieczulenia ogólnego. Stosuje się znieczulenie miejscowe, aby zminimalizować dyskomfort odczuwany podczas wprowadzania nici do tkanek. Zabieg trwa od kilkunastu minut do 1 godziny.

Jakich efektów  możesz się spodziewać?

Po zabiegu z użyciem nici Vaginal Narrower daje natychmiastowy efekt: zwęża wejście do pochwy, koryguje defekt estetyczny, wzmacnia mięśnie pochwy, powoduje eliminacje luźnej pochwy. Poprawia estetykę tkanek krocza i sromu. Lifting tkanek, wyraźne odmłodzenie, poprawa ich napięcia. Efekt utrzymuje się przez wiele lat, również po rozpuszczeniu się nici. Wynika to z pobudzenia syntezy włókien białkowych i procesów odnowy biologicznej, co skutkuje długoterminowym liftingiem tkanek.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazania do zabiegu: ostry stan zapalny pochwy lub sromu(zabieg ten można wykonać po wyleczeniu infekcji), uczulenie na leki stosowane do znieczulenia(Lignocaina,Xylocaina), ciężkie i rzadko występujące zaburzenia krzepliwości krwi, okres krwawienia miesiączkowego lub innego krwawienia z pochwy, choroba nowotworowa w obrębie narządów płciowych, ciąża.


Cena:

Nici Vaginal Narrower - 2000 zł


Zabieg dostępny:

Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg