Powiększanie punktu G

Na czym polega zabieg powiększania punktu G?

Powiększanie, czy też bardziej fachowo-augmentacja , punktu G jest zabiegiem mającym na celu spotęgowanie satysfakcji ze stosunku. Największe korzyści uzyskują kobiety z mało uwydatnioną strefą erogenną. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego wypełnia tkanki i ujędrnia je, a tym samym okolica punktu G staje się bardziej wrażliwa na bodźce.

Jak wygląda zabieg powiększania punktu G?

Powiększanie punktu G jest nowoczesną, niechirurgiczną i mało inwazyjną metodą polegającą na wstrzyknięciu w jego okolicę preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg wykonywany jest preparatem Desirial w jego skład wchodzi usieciowany kwas hialuronowy trzeciej generacji oraz mannitol o właściwościach antyoksydacyjnych i sorbitol działający nawilżająco. Jest to również żel jednofazowy.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Dla kobiet w wieku menopauzalnym lub w wieku rozrodczym, u których stwierdzono niedostateczne nawilżenie sromu ze współistniejącym podrażnieniem lub z objawami umiarkowanego, częściowego lub całkowitego zaniku warg sromowych większych.

Ile trwa zabieg oraz czy jest bolesny?

Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym i trwa ok. 30 minut. Już w 4 godziny po zabiegu kobieta może prowadzić normalną aktywność również seksualną. Nie wymaga rekonwalescencji.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Efekt zabiegu utrzymuje się do dwóch lat, ponieważ z czasem kwas ulega biodegradacji. Jest to produkt bezpieczny i przyjazny dla organizmu, ponieważ jest naturalnie produkowany przez ludzki organizm. Oprócz fizycznej poprawy struktury tkanek następuje poprawa kondycji tkanki łącznej i stymulacja produkcji endogennego kolagenu. Dzięki temu korzystny efekt zabiegu utrzymuje się nawet po całkowitym wchłonięciu wstrzykniętego preparatu.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniem jest: ciąża, miesiączka, infekcje w obrębie intymnych miejsc.


Cena:

Powiększanie punktu G - 1700 zł


Zabieg dostępny:

Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg