Global keratin

   

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.

Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność - i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.

Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.
Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

Terapia Global Keratin jest tańsza niż ciągłe prostowanie włosów, nie jest permanentna i może zostać w każdej chwili zmyta. Może być także zastosowana równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się nawet przez 4 miesiące!

Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu.

Od teraz zabieg dzieli się na kilka serii: Best, Curly, Light Withe.

Pierwsza z nich to zabieg stworzony dla kobiet, które nie chcą zmieniać kształtu włosa natomiast chcą poprawić jego stan i sprawić by włosy były zdrowsze, bardziej lśniące i łatwiejsze w układaniu. Proces tego zabiegu niewiele różni się od tradycyjnej formuły. W tym przypadku jednak efekt jest widoczny od razu po zabiegu, jeszcze w salonie. Składniki omawianego preparatu oraz sposób jego aplikacji sprawiają, iż włosy łatwiej się układają, a klient może nacieszyć się efektami w domu przy codziennym, samodzielnym czesaniu i modelowaniu.

 

Kolejna seria – Curly, w odróżnieniu od serii Best, jest zabiegiem trwale zmieniającym kształt włosów. Dzieje się tak dzięki specjalnym składnikom produktów wykorzystywanych przy omawianym zabiegu. Pozwalają one na to aby włosy, stopniowo z każdym zabiegiem, zmieniały swój kształt - z bardzo kręconych falowane, a następnie proste. Efekt ten, jest widoczny dopiero po upływie 48 godzin oraz po zmyciu produktu z włosów, tak jak w przypadku tradycyjnego zabiegu z użyciem keratyny.

Light White to seria, z której nasze klientki miały przyjemność korzystać już wcześniej. Jest to połączenie zabiegów Best oraz Curly, lecz efekty są wyraźnie delikatniejsze niż przy użyciu preparatów opisanych powyżej. W tym przypadku włosy wymagają również kolejnej wizyty w salonie po upływie 48 godzin aby przy użyciu profesjonalnych środków zmyć wcześniej nałożoną warstwę ochronną.

Nasi profesjonalni fryzjerzy dobiorą odpowiedni zabieg dostosowany indywidualnie do każdego rodzaju włosów i oczekiwań klienta. Zapraszamy również serdecznie na darmowe konsultacje.


Cena

kuracja kuracja Best  500 zł - 800 zł

kuracja  Curly  450 zł - 700 zł


Zabieg dostępny:

Keratyna Kraków, Nowy Targ

 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg