Olaplex

OLAPLEX to najsilniejszy produkt do rekonstrukcji zniszczonych włosów, jaki istnieje na rynku. Zabieg najczęściej wykonywany jest przy koloryzacji, dekoloryzacji oraz trwałej. Zabieg ma na celu ochronę pasm przed osłabieniem i przesuszeniem. Dodając go do zabiegu uzyskamy lśniące i zdrowe włosy.

Na czym polega secret OLAPLEX?

Przy zabiegach chemicznych dochodzi do zmiany struktury włosa. Mostki dwusiarczkowe ulegają w tedy zniszczeniu. Zawarte substancje wynajdują pojedyncze wiązania między cząsteczkami wodoru i siarki, regenerują te mostki, które uległy destrukcji wytwarzając wiązanie dwusiarczkowe. Teraz Twoje włosy bez względu na wybrany zabieg fryzjerski zachowają piękny i zdrowy wygląd.

W składnie OLAPLEX znajdziemy 5 produktów:

  • Olaplex Bond Multiplier No. 1 - dodany do wybranego zabiegu fryzjerskiego już w trakcie naprawia zerwane lub zniszczone wiązania dwusiarczkowe oraz zapobiega uszkodzeniom na przyszłość.
  • Olaplex Bond Perfector No. 2 - potęguje działanie pierwszego preparatu. Zabieg przy użyciu OLAPLEX wymaga nieco więcej czasu, gdyż produkt ten rozrzedza farbę, która musi być dłużej na włosach. Drugi produkt działa jak maska, którą nakłada się na mokre włosy tuż po farbowaniu.
  • OLAPLEX Hair Perfector No. 3 - wzmacnia i regeneruje włosy przy zabiegach koloryzacji o tym samym składniku co pierwsze dwa produkty. Włosom osłabionym czynnikami temperatury można nakładać w formie maski by przywrócić ich piękny zdrowy wygląd.
  • OLAPLEX Szampon Bond Maintenance No. 4 - odbudowa i nawilżenie pomiędzy zabiegami. Utrzymuje we włosach wiązania dwusiarczkowych mostków. Pomaga w stylizacji i nadaje włosom blask.
  • OLAPLEX Odżywka Bond Maintenance - uzupełnienie działania szamponu. Szampon i odżywka o najlepszym i najsilniejszym połączeniu.


 

Cena:

kuracja Oleoplex 150 zł - 250 zł

kuracja Oleoplec do zabiegu 100 zł - 150 zł


Zabieg dostępny:

Oleoplex  Kraków,

Villa Dermatica

Umów się na zabieg