Guam

Czym jest zabieg Guam?

Preparaty zawierające Algi GUAM®, nałożone na ciało, odżywiają skórę prawdziwym „morskim koncentratem", o niespotykanej skuteczności w walce z otyłością i cellulitem.  Unikalny skład błota GUAM® sprawia, że błyskawicznie wyszczupla ono sylwetkę i redukuje cellulit, zapobiegając jednocześnie dalszemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej  Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn, oraz poprawiają jego funkcjonowanie.

Jak działa zabieg?

Guam dzięki swojej unikatowej kompozycji działa wielokierunkowo:

  • Zmikronizowane algi - powodują usuwanie zgromadzonych przez lata "tłuszczów" w obrębie bioder, brzucha, ud, pośladków.
  • Oleje eteryczne - przyspieszają proces spalania nagromadzonych już "tłuszczów" i przeciwdziałają odkładaniu się "świeżych tłuszczów".
  • Fitoekstrakty - pobudzają system limfatyczny, powodują usuwanie toksyn z organizmu i zmniejszają objętość komórek tłuszczowych.
  • Peloidy morskie - poprzez silną remineralizację organizmu i jego odtoksycznienia powodują wzrost elastyczności i jędrności skóry.
  • Body wrapping - powoduje głębokie wchłanianie koncentratu guam oraz tzw. drenaż limfatyczny.

Jak wygląda zabieg?

Okład z GUAM wykonuje się na wybranych partiach ciała, na przykład na brzuchu, udach i pośladkach. Kosmetolog nakłada na ciało koncentrat, który zawiera ekstrakty roślinne i składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki i sole mineralne). Aby wzmocnić przenikanie do skóry dobroczynnych minerałów. Ciało zostaje owinięte w specjalną folię. Zabieg GUAM wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, łagodzi podrażnienia skóry oraz rozluźnia wszystkie mięśnie. Ponieważ podczas tego zabiegu ciepło wnika bardzo głęboko, jest doskonały dla tych pań, których organizm nadmiernie zatrzymuje wodę

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Należy wykonać serię od 10 do 12 zabiegów. Zabiegi wykonywać najlepiej co drugi dzień lub według rekomendowanego planu zabiegowego GUAM.

Jakie zapewnia efekty?

Zabieg redukuje obwód talii, bioder, ud, pośladków, poprawia jędrność i elastyczność skóry, spłyca rozstępy i cellulit, odtruwa organizm ze szkodliwych toksyn, wspomaga leczenie wielu chorób: reumatyzm, bóle stawów, łuszczyca, bezsenność, regeneruje i odmładza organizm.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniem jest uczulenie na składniki zawarte w preparatach.


Cena:

100 zł - za wybraną partię ciała, uda z pośladkami lub brzuch


Zabieg dostępny: 

Nowy Targ, Żywiec, Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg