Liporadiologia

 Modelowanie sylwetki - Czym jest  Liporadiologia Gemini V?

Gemini V to urządzenie które prezentuje najnowszą technologię bezinwazyjnego kształtowania i modelowania sylwetki, redukcję tkanki tłuszczowej i walkę z cellulitem, a także zapewniająca efekty ujędrnienia i poprawy owalu twarzy.

Uzyskanie tak wysokiej skuteczności zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu najnowszych technologii

Fale Radiowe Laser Biostymulacyjny Lipokawitacja ultradźwiękowa Vacum Mechaniczny masaż profilowanymi rolkami

Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu  Liporadiologia Gemini V?

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu , wyraźne zmniejszenie lokalnej otyłości a także poprawia wygląd skóry, która staje się gładka i równa. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem. Gemini V niszczy komórki tłuszczowe, zatem efekt zabiegu jest stały. Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu nie odtwarzają się, przez co nie występuje efekt" jojo".

                                                               

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg  przeznaczony jest dla osób zmagających się  miejscową otyłością i cellulitem. Serię zabiegów można zastosować dla przywrócenia smukłej i jędrnej sylwetki np. po ciąży, zwiększeniu masy ciała. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

U większości  osób efekt redukcji cellulitu oraz zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od  powierzchni  poddanej zabiegowi w celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej przeprowadzić serię zabiegów za pomocą  urządzenia Gemini V. Ich ilość zależy od oceny kondycji i wielkości zmienionej powierzchni. Najczęściej terapia obejmuje od 5 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępach jednego tygodnia.

Jak działa  Liporadiologia Gemini V?

Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji rozbijające i upłynniające komórki tłuszczowe. Specjalna głowica  ma dwa nachylone emitery ultradźwięków i system zasysający, zapewniający odpowiednie ułożenie skóry na emiterach. Na powierzchni skóry natężenie ultradźwięków jest stosunkowo niskie, natomiast w tkance tłuszczowej, będącej celem naszego zabiegu, fale się spotykają i nakładają, a ich natężenie rośnie aż  czterokrotnie! Innowacyjna technologia wzmacniania fal ultradźwiękowych zastosowana w urządzeniu Gemini V sprawia iż obszar ich przecinania ma dużą powierzchnię, co przekłada się na szybkość i wysoką skuteczność tej metody. Objawem zewnętrznym terapii jest zaczerwienienie i przejściowy wzrost temperatury powierzchni skóry do 42 – 44stopni  C. Delikatny efekt zaczerwienienia skóry znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia zabiegu.

W drugiej fazie zabiegu na  część ciała poddaną wyszczupleniu działamy głowicą wyposażoną w elektronicznie sterowane rolki połączone z fala radiową i masażem biostymulacyjnym –podczerwienią IR.  Masaż  endermologiczny ma na celu przyspieszenie wydalenia upłynnionego tłuszczu, szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza krążenie krwi oraz limfy, wspomaga usuwanie toksyn. Dzięki zastosowanym w głowicy falom radiowym , rozgrzane włókna kolagenowe są skracane poprzez zmiany struktur białkowo-kolagenowych , pobudzana jest synteza nowych włókien kolagenu co zapewnia nam efekt likwidacji obwisłości skóry np. po porodzie czy odchudzaniu. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta i gładka. Dodatkowo w głowicy  zastosowany jest również  masaż biostymulacyjny, który przygotowuje tkankę na przyjęcie dużej dawki energii, a także znacznie zwiększa jej przewodnictwo, zmniejsza napięcie mięśni, działa przeciwbólowo, wzmaga przemianę materii. Wszystkie trzy technologie umieszczone w jednej głowicy maksymalnie potęgują pozytywny efekt zabiegu co przekłada się  na zadowolenie klienta z osiągniętego rezultatu zabiegu.

Jak wygląda zabieg?

Zawsze przed rozpoczęciem zabiegu przeprowadzamy dokładny wywiad z pacjentem i diagnozę skóry. Analizujemy i doradzamy pielęgnację co pozwoli nam osiągnąć lepsze efekty zabiegu. Zabieg wykonujemy nakładając bardzo cienką warstwę żelu lub oliwki, dobieramy odpowiednią głowicę,  parametry i przystępujemy do zabiegu.

Jak długo trwa zabieg  Liporadiologii Gemini V?

Czas trwania zabiegu zależy od obszaru poddawanego zabiegowi i wynosi od 20 do 40 minut.

                                                         

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa ciepło, co nie wywołuje poczucia dyskomfortu. Zabieg jest całkowicie bezbolesnym i nie wymaga znieczulenia miejscowego.

Jak postępować po zabiegu?

Gemini V to tak zwany zabieg lunchowy - po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu może  być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, ale już kilkadziesiąt minut po zabiegu nie ma przeciwwskazań do  kąpieli i ekspozycji słonecznej bez groźby powstania foto przebarwień. Idealny zabieg powinien być wspomagany przez zdrową dietę i umiarkowaną aktywność fizyczną. Podczas całej kuracji należy pić ok. 2 litry wody na dobę.

Czy rekomenduje się zabiegi dodatkowe?

Uzupełnieniem zabiegu może być nałożenie maseczki z  alg morskich oraz kuracja z witaminą C, które wspomagają syntezę kolagenu, a także potęgują i utrwalają efekty liftingu. Najlepszym połączeniem po zabiegu Liporadiologi będzie masaż lub zabieg Body Pres, powoduje to szybsze usunięcie toksyn z naszego organizmu. Czytaj więcej o zabiegu : http://www.villadermatica.pl/zabiegi/zabiegi-na-cialo/modelowanie-sylwetki/body-press

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Gemini V są: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne, ostre zapalenie stawów i kości, ropnie tkanek miękkich, tendencja do krwawienia, zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła, nadciśnienie, żylaki, naczynka, stwardnienie rozsiane, oparzenia, przerwanie ciągłości skóry.

Czy zabieg  Liporadiologia Gemini V jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg Gemini V przeznaczony jest dla osób po 25. roku życia. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych.

 


Cena:

Liporadiologia  1 zabieg - 240 zł

pakiet 3 zabiegów - 720 zł

pakiet 6 zabiegów - 1440 zł

pakiet 9 zabiegów - 2160 zł

wybrane partie ciała (uda, pośladki, boczki, łydki, brzuch, podbródek lub ręce)


Zabieg dostępny:

Liporadiologia Gemini V Kraków, Nowy Targ

Villa Dermatica

Umów się na zabieg