Masaż bańką chińską

Czym jest masaż bańką chińską?

Bardzo skuteczny masaż kosmetyczny, który niweluje cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę i poprawia jej elastyczność i kolor.

Jak działa zabieg?

Celem zabiegu jest wywołanie miejscowo intensywnego przekrwienia tkanek, a ogólnie przyspieszenie przemiany materii co w efekcie zredukuje tkankę tłuszczową i oczyści skórę z toksyn.  Masaż wykonuje się na preparacie pobudzającym mikrokrążenie i na oleju migdałowym.

Jakie zapewnia efekty?

Masaż wzmacnia tkanki, przyspiesza krążenie krwi i obieg limfy w organizmie. Działa więc kompleksowo nie tylko redukując rozmiar cellulitowych złogów, ale też jednocześnie poprawiając jakość skóry i położonych pod nią tkanek.

Ilu zabiegów i  w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Masaż trwa od 30-60 minut ( w zależności od obszaru ciała poddanego masażowi), powinien być wykonywany w seriach 10-12 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu regularnie (wymagany jest przynajmniej 1 dzień odstępu między zabiegami). Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonywania tego zabiegu, zaliczamy do nich: żylaki, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia, gruźlica, nowotwory.


Cena:

70 - 120 zł


Zabieg dostępny: 

Masaż bańką chińską Nowy Targ, Żywiec, Kraków

Villa Dermatica

Umów się na zabieg