Masaże

Masaż Villa Dermatica - relaksacyjny

Delikatny masaż całego ciała posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Pozwala osiągnąć stan głębokiego relaksu i wsłuchać się w świat własnej, wewnętrznej muzyki. Zostawia niezapomniane uczucie lekkości i pełnej harmonii. Masaż ten ma przede wszystkim zastosowanie przy redukcji napięć oraz stresu. Stres atakuje zarówno małe jak i duże partie mięśni, osłabiając nie tylko ogólne krążenie, ale także cały układ limfatyczny, który jest oparty na regularnych skurczach mięśni. Usztywnienie ich przez podwyższony tonus mięśniowy osłabia także układ odpornościowy, limfa zaczyna trudniej krążyć. Nadmierne rozbudowanie niektórych mięśni, a także usztywnienie ich w wyniku oddziaływania chronicznego stresu wpływa nie tylko na sposób poruszania się, ale jednocześnie zmniejsza się elastyczność oraz gracja ciała. Celem tego masażu jest zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego a tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Szczególnie przydatny po długotrwałym wysiłku fizycznym, jaki i psychicznym.


CENA:

Relaksacyjny   140,00 zł

Częściowy       50 zł


CZAS TRWANIA: 

30 - 70 min


ZABIEG DOSTĘPNY:

Masaż relaksacyjny Kraków,  Nowy Targ, Żywiec


Masaż bańką chińską

Bardzo skuteczny masaż kosmetyczny, który niweluje cellulit, zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę i poprawia jej elastyczność i kolor.

Jak działa zabieg?

Celem zabiegu jest wywołanie miejscowo intensywnego przekrwienia tkanek, a ogólnie przyspieszenie przemiany materii co w efekcie zredukuje tkankę tłuszczową i oczyści skórę z toksyn.  Masaż wykonuje się na preparacie pobudzającym mikrokrążenie i na oleju migdałowym.

Jakie zapewnia efekty?

Masaż wzmacnia tkanki, przyspiesza krążenie krwi i obieg limfy w organizmie. Działa więc kompleksowo nie tylko redukując rozmiar cellulitowych złogów, ale też jednocześnie poprawiając jakość skóry i położonych pod nią tkanek.

Ilu zabiegów i  w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

Masaż trwa od 30-60 minut ( w zależności od obszaru ciała poddanego masażowi), powinien być wykonywany w seriach 10-12 zabiegów, 2 lub 3 razy w tygodniu regularnie (wymagany jest przynajmniej 1 dzień odstępu między zabiegami). Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonywania tego zabiegu, zaliczamy do nich: żylaki, podwyższona temperatura ciała, zaburzenia krzepliwości krwi, stany zapalne skóry, wysiękowe zapalenie stawów, obrzęki niewiadomego pochodzenia, gruźlica, nowotwory.


Cena:

70 - 120 zł


Zabieg dostępny: 

Masaż bańką chińską Nowy Targ, Żywiec, Kraków


Masaż gorącymi olejkami

Wyciszający, rytualny i w pełni relaksujący masaż całego ciała z zastosowaniem ciepłych olejków z dodatkiem naturalnej mieszanki olejów eterycznych.  Do wyboru proponujemy Państwu wyjątkowe nuty zapachowe: egzotyczne monoi de Thaiti, owocowe mango, pomarańczę z czekoladą oraz delikatny jaśmin.

Celem masażu jest wprowadzenie naszego ciała i ducha w stan równowagi, będącej podstawą dobrego samopoczucia i zdrowia fizycznego. Masaż przyniesie ciału siły witalne i zapewni energię na cały dzień. Zastosowane specjalne techniki masażu spowodują odprężenie, oczyszczenie oraz pozbycie się toksyn z organizmu. Masaż ciepłymi olejkami jest szczególnie zalecany przy następujących dolegliwościach: zaburzeniach układu krążenia, układ nerwowego czy hormonalnego.

Bardzo dobrze sprawdza się również w chronicznym zmęczeniu i zatraceniu energii witalnej oraz w stanach stresu, bezsenności i przy stanach bólowych głowy, mięśni czy pleców.


CENA:

Całościowy: 150,00 zł

Częściowy: 70,00 zł


CZAS TRWANIA: 

Masaż gorącymi olejkami Kraków, Nowy Targ, Żywiec


Masaż czekoladą

Zabieg ten to prawdziwa uczta dla ciała i ducha! Czekolada zawiera naturalne antyoksydanty, polifenole i taninę. Obfituje w żelazo, magnez, cynk i wapń oraz kofeinę - czyli substancje pobudzające krążenie krwi, zmniejszające obrzęki i przyspieszające spalanie tłuszczu. Kakaowiec pobudza produkcję hormonów szczęścia - endorfin, poprawia samopoczucie, a także zapobiega starzeniu się skóry, ponieważ zawiera flawonoidy neutralizujące działanie wolnych rodników. Skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, odżywiona i nawilżona.  Masaż poprawia koloryt skóry, przywraca jej elastyczność oraz wygładza cerę.
Efekty takiego masażu czekoladą są wielopoziomowe: równowaga psychiczna, aksamitnie gładka, miękka, wypielęgnowana i gruntownie nawilżona skóra oraz towarzyszący jeszcze długo po zabiegu, poprawiający nastrój zapach czekoladowy.


CENA:

Całościowy: 160,00 zł

Częściowy: 80,00 zł


CZAS TRWANIA: 

30-60 min


ZABIEG DOSTĘPNY:

Masaż czekoladą Kraków,  Nowy Targ, Żywiec

 

Villa Dermatica

Umów się na zabieg