Makijaż

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny ma na celu wyeksponowanie najkorzystniejszych cech naszej twarzy. Najważniejszą częścią tego makijażu jest odpowiednie dobranie podkładu do koloru skóry, który wyrównuje jej powierzchnię i koloryt. Do oczu, ust i policzków stosuje się kolory matowe, stonowane i ciepłe. Kreskami wykonanymi za pomocą kredek lub linerów podkreśla się kształt oczu, brwi i ust. Aby nadać twarzy świeżość i blask nakładamy na policzki róż, który doskonale współgra z kolorem pomadki.

Cena: 

Dzienny 89 zł


 Makijaż Wieczorowy

Makijaż ten różni się od makijażu dziennego kolorami, ponieważ przytłumione światło świec czy światło elektryczne pochłaniają koloryt. Aby wyostrzyć kontury, co wygląda korzystnie przy sztucznym oświetleniu, wybieramy ciemniejsze podkłady oraz kontrastowe cienie do powiek. Nakładamy więcej różu oraz tuszu do rzęs, natomiast na dekolcie rozprowadzamy drobinki złota.

 Cena: 

Wieczorowy  115 zł


Makijaż Ślubny

Makijaż ślubny jest makijażem wyjątkowym. Każda Panna marzy o tym aby w tym dniu wyglądać pięknie i niepowtarzalnie. Warto uniknąć w tym dniu większego stresu i oddać się w ręce profesjonalistki. Należy pamiętać, że jest to makijaż, który z jednej strony powinien być zwiewny, subtelny i świetlisty,a z drugiej musi spełniać wymagania makijażu fotograficznego- każda Panna Młoda pragnie wyrazić na zdjęciu te piękne chwile. Profesjonalny wizażysta potrafi zbalansować te cechy i tym samym uzyskać efekt trwałego, dobrze korygującego defekty skóry, a zarazem delikatnego i podkreślającego atuty Panny Młodej makijażu.

Cena: 

Ślubny  140 zł

Ślubny próbny 120 zł

  

  

 

 


Zabieg dostępny: 

Makijaż Nowy Targ, Kraków, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg