Boto Fill

Czym jest boto fill?

To profesjonalny preparat o dużej aktywności dermatologicznej, działający w określony sposób na biochemiczne mechanizmy skurczów. Stosuje się go głównie na okolice oczu i ust, gdyż są to miejsca najbardziej narażone na zmiany w układzie skóry, które mogą być spowodowane mimiką twarzy. Gwarantuje natychmiastowy i długotrwały efekt wygładzenia zmarszczek, skutecznie eliminuje cienie i opuchnięcia pod oczami. Jest zabiegiem bezpiecznym, nie wywołującym powikłań. Działanie zabiegu polega na zmniejszeniu częstotliwości skurczów mięśni - efekt botoksu, co zapobiega tworzeniu się nowych zmarszczek a także redukuje już istniejące. Skóra staje się wygładzona, napięta, nawilżona a zasinienia i opuchnięcia oczu wyraźnie zredukowane. Preparat ten w swoim składzie zawiera cztery bio-peptydy najnowszej generacji, jeden pochodny kurary i trzy pochodzenia biotechnologicznego. Zastosowanie produktu na zmarszczki mimiczne oraz cienkie linie zmarszczek wyraźnie wpływa na poprawę estetyczną skóry, a także w sposób znaczący i długotrwały redukuje skurcz komórek mięśniowych. W efekcie skóra staje się wygładzona i odmłodzona. Co ważne, zastosowana substancja zapachowa nie zawiera alergenów.

Działanie:

- Wyraźne zmniejszenie siły skurczów mięśni

- Eliminacja cienkich linii zmarszczek

- Wygładzenie zmarszczek mimicznych

- Skóra staje się wyraźnie odmłodzona i wygładzona

 

Składniki aktywne wykorzystane w preparacie Boto Fill:

ARGIRELINE (HEXAPEPTYD-8): Celem działania jest związek białkowy tak jak w przypadku botoksu, jednakże mechanizm działania substancji jest zupełnie inny. Wchodzi ona w reakcję z białkami z grupy SNARE destabilizując je. Sygnał biochemiczny prowadzący do skurczu mięśni nie uwalnia się i następuje ich rozkurcz.

LEUPHASYL (PENTAPEPTYD-18): Nowy pentapeptyd, który naśladuje mechanizm działania enkefaliny. Połączenie tego peptydu biomimetycznego z receptorem enkefaliny pozwala na zredukowanie pobudliwości neuronów.

SNAP 8 (HEPTAPEPTYD-1): Działa na poziomie błony postsynaptycznej jako antagonista receptora nikotynowego- acetylocholiny (nmAChR). Blokuje uwalnianie jonów sodowych poprzez hamowanie skurczów mięśni.

INYLINE (PENTAPEPTYD-3): Oddziałuje na błonę postsynaptyczną hamując kompleks Agryny/MASC zapobiegając grupowaniu się receptorów AChR. Nie pozwala to na wytworzenie fazy biochemicznej postsynaptycznej, a w konsekwencji prowadzi do wyraźnej redukcji zmarszczek mimicznych.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Przeciwwskazaniami do zabiegu są:  alergie skórne, skłonność do powstawania bliznowców, stan po zabiegu chirurgicznym w obrębie twarzy (do 2 miesięcy), ciąża, karmienie piersią, stan po krioterapii (do 6 miesięcy), choroby autoimmunologiczne, skóra podrażniona, uszkodzona, ciężkie postacie trądziku-wymagają wcześniejszej terapii farmakologicznej.


Cena:

139 zł


Zabieg dostępny:

Botolift Kraków, Żywiec

Villa Dermatica

Umów się na zabieg